Мистецький проєкт кафедри академічного та естрадного вокалу «Музичні зустрічі у музеї Косенка»

У рамках соціальних проєктів «З Києвом і для Києва» Київського університету імені Бориса Грінченка та «Музична вітальня в музеї» Факультету музичного мистецтва і хореографії.

Автор та режисер проєкту Петрикова О.П.

Координатори проєкту Заверуха О.Л. та Лєвіт Д.А.

Проведено 16 програм циклу:

Перша програма циклу «Музичні зустрічі в музеї Косенка». (10.11.2017., Музей-квартира В. С. Косенка, Київ, вул. Михайла Коцюбинського, 9, кв. 4)

Друга програма циклу «Музичні зустрічі в музеї Косенка».  (27.11.2017. Музей-квартира В. С. Косенка, Київ, вул. Михайла Коцюбинського, 9, кв. 4)

Третя програма циклу «Музичні зустрічі в музеї Косенка».  (21.02.2018. Музей-квартира В. С. Косенка, Київ, вул. Михайла Коцюбинського, 9, кв. 4)

Четверта програма циклу «Музичні зустрічі в музеї Косенка».  (30.03.2018. Музей-квартира В. С. Косенка, Київ, вул. Михайла Коцюбинського, 9, кв. 4)

П’ята програма циклу «Музичні зустрічі в музеї Косенка». (04.03.2019. Музей-квартира В. С. Косенка, Київ, вул. Михайла Коцюбинського, 9, кв. 4)

Шоста програма циклу «Музичні зустрічі в музеї Косенка».  (08.04.2019. Музей-квартира В. С. Косенка, Київ, вул. Михайла Коцюбинського, 9, кв. 4)

Сьома програма циклу «Музичні зустрічі в музеї Косенка».  «Вокальне рандеву у музеї Косенка» в рамках мистецького проєкту «Мала філармонія». (28.11.2019. Музей-квартира В. С. Косенка, м. Київ, вул. Михайла Коцюбинського, 9, кв. 4)

Восьма програма циклу «Музичні зустрічі в музеї Косенка».  «Вересневі пейзажі». (13.09.2021. Меморіальний музей-квартира В. С. Косенка, м. Київ, вул. Михайла Коцюбинського, 9, кв. 4)

Дев’ята програма циклу «Музичні зустрічі в музеї Косенка».  «Любов, що водить сонце й інші зорі». (14.02.2022. Меморіальний музей-квартира В. С. Косенка, м. Київ, вул. Михайла Коцюбинського, 9, кв. 4)

Десята програма циклу «Музичні зустрічі в музеї Косенка». «Непереможна лірика» (29.09.2022. Меморіальний музей-квартира В. С. Косенка, м. Київ, вул. Михайла Коцюбинського, 9, кв. 4)

Одинадцята програма циклу «Музичні зустрічі в музеї Косенка».  «Вокальні вітання» (23.11.2022. Меморіальний музей-квартира В. С. Косенка, м. Київ, вул. Михайла Коцюбинського, 9, кв. 4)