Про кафедру

   0501202001

ПОЛОЖЕННЯ ПРО КАФЕДРУ

    Спеціальність «Хореографія» в Київському університеті імені Бориса Грінченка була відкрита у 2012 році. Сьогодні ми готуємо фахівців за новими освітньо-професійними програмами освітнього рівня першого (бакалаврського) та другого (магістерського) на денній, бюджетній та контрактній формі навчання.

 Пріоритетним напрямом діяльності кафедри хореографії є підготовка конкурентоспроможних фахівців у галузі хореографічного мистецтва, які зможуть здійснювати виконавську (артистичну), педагогічну та балетмейстерську діяльність.

  Креативний, досвідчений, висококваліфікований професорсько-викладацький склад залучає студентів до активного творчого життя: участь у міжнародних фестивалях та конкурсах хореографічного мистецтва, активна концертна діяльність на кращих сценічних майданчиках України та за її межами, участь у драматичних виставах в провідних театрах міста Києва, гастрольна діяльність, відео-зйомки, співпраця з глянцевими виданнями, участь у кліпах відомих артистів.

   За новою стратегією розвитку освіти у Київському університеті імені Бориса Грінченка введені сучасні форми організації навчального процесу: тренінги, диспути, проектна діяльність, науково-дослідна робота, дистанційні навчальні курси. Перевага надається практичній діяльності, результатом якої є реальний мистецький проєкт.

   Навчальні аудиторії обладнані smart-дошками, комп’ютерами, проекторами. Запорукою здоров’я студентів є великі, світлі, теплі  хореографічні зали з кондиціонерами. Для студентів обладнанні роздягальні, душові та туалетні кімнати.

   Підготовка майбутніх хореографів у Київському університеті імені Бориса Грінченка  відбувається у центрі професійної підготовки: творча лабораторія «Театр танцю «Грін». Саме тут формуються професійні компетенції наших майбутніх випускників. Студенти з першого року навчання випробовують себе в якості  артистів та  хореографів-постановників. Найкращі індивідуальні та спільні творчі роботи студентів стають прикрасою репертуару «Театру танцю «Грін»».

   Потужна база практики, до якої входять театральні установи, позашкільні навчальні заклади, заклади культури та провідні приватні студії танцю, дозволяє майбутнім фахівцям на практиці відчути специфіку діяльності хореографа в установах різного типу.

   Студенти навчаються за рейтинговою системою. Наша система освіти – прозора та відкрита. Ми завжди чуємо студентів і готові до співпраці з ними, наша мета спільна – якісна освіта.

Якісна освіта хореографа – саме у Київському університеті імені Бориса Грінченка!

0501202002

0501202003