Навчальна лабораторія інформаційних технологій у музичному мистецтві

Локація: 02152, м. Київ, бул. І. Шамо, 18/2, аудиторії 117, 224-а

Керівник лабораторії: Цимбал Катерина Олександрівна, старший викладач кафедри інструментально-виконавської майстерності

Координатор: Цимбал Сергій Вікторович, старший викладач кафедри інструментально-виконавської майстерності

Графік роботи: вівторок    -  13.00- 16.00

четвер       -   9.55 – 15.50

п’ятниця   -   8.30 – 15.50

Мета діяльності: формування у майбутніх музикантів-педагогів інформаційної компетентності у сфері музичного мистецтва та готовності до використання сучасних музично-інформаційних технологій у музично-виконавській та музично-просвітницькій діяльності, надання професійного технічного забезпечення для підготовки аудіо та відео (мультимедійних) матеріалів для концертної діяльності студентів та викладачів Факультету музичного мистецтва і хореографії.

Навчальні дисципліни, які вивчаються та інтегруються на базі лабораторії: «ІКТ в галузі музичного-мистецтва», «Режисура мультимедіа в музичному мистецтві», «Цифрові музичні інструменти», «Студійний практикум».

Навчальні результати діяльності: створення мультимедійних проектів на основі ефективного використання сучасних інформаційних технологій. В результаті буде сформована здатність до комп’ютерного аранжування, володіння технологією студійного звукозапису, роботи з звукопідсилювальною та звуковідтворювальною апаратурою.

Обладнання лабораторії: обладнана студія звукозапису, персональні комп’ютери з відповідним програмним забезпеченням (Sibelius 7, Cubase 7 та 10,5 та ін.), звукові карти, МІДІ-клавіатури, навушники, цифрове піаніно, SMART – дошка.

Майстерня друкованої графіки та поліграфії

Локація :

02152, м. Київ, бул. І. Шамо, 18/2, аудиторія 120а.

Керівник:

Задніпряний Геннадій Трохимович, старший викладач h.zadnipianyi@kubg.edu.ua

Мета роботи майстерні:

Забезпечення формування практичних навичок у створенні друкованих графічних творів, опанування основами графічного дизайну, мистецтва книжкової ілюстрації, шрифтів, основ поліграфічної діяльності.

Графік роботи майстерні:

«Техніки графіки» та «Техніки вільної графіки», старший викладач Задніпряний Г. Т. (понеділок, 8.30 – 15.45)

«Техніки графіки» та «Техніки вільної графіки», старший викладач Задніпряний Г. Т. (середа, 8.30 – 15.45)

«Техніки друкованої графіки», старший викладач Задніпряний Г. Т. (четвер, 14.25 – 15.45).

Самостійна робота студентів під керівництвом старшого викладача Задніпряного Г. Т. (понеділок з 16.00 до 17.20, четвер з 8.30  до 14.20)

Навчальна діяльність майстерні: в графічній майстерні опановуються графічні техніки: ксилографія обрізна, ксилографія торцева, ліногравюра однотонна та кольорова, гравюра на картоні, друк з паперових форм, флоротипія, суха голка, меццо-тінто, травлений штрих, акватинта, мокуліто, монотипія, мішані техніки.

Обладнання:

Верстат офортний (ширина вала 35 см.), набори стамесок, штихелів, валик друкарський, різак паперу, степлер пружинного кріплення, витратні матеріали (папір, друкарські фарби, розчинники, офортні розчини, каніфоль).