Мистецький проєкт «Музичні зустрічі у музеї Косенка»

13.09.2021 року у Меморіальному музеї-квартирі В. С. Косенка кафедра академічного та естрадного вокалу у рамках мистецького проєкту «Музичні зустрічі у музеї Косенка» представила восьму концертну програму циклу «Вересневі пейзажі».

Довгоочікувана зустріч продовжує започаткований 10 листопада 2017 року кафедрою академічного та естрадного вокалу Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка у плідному партнерстві з Меморіальним музеєм-квартирою Віктора Степановича  Косенка мистецький проєкт «Музичні зустрічі у музеї Косенка».

За 4 роки було проведено 7 програм циклу!

«Вересневі пейзажі» присвячено прекрасному і натхненному вокальному мистецтву!

У проєкті взяли участь:

Народний артист України Віктор Тетеря, заслужений діяч мистецтв України Оксана Петрикова, лауреатка всеукраїнських та міжнародних конкурсів Тетяна Киченко, студенти класів Тетері В.М., Макарової Е.В., Яковенко В.Г., Киченко Т.О., Леонтієвої С.Л., Петрикової О.П., лауреати всеукраїнських та міжнародних конкурсів: Софія Перекупенко, Володимир Северин, Олена Черноморець , Ганна Чулкова, Альона Вітер, Соломія Голяк, Ганна Перевозна, Інесса Подоляк, Анна Бовкун, Ольга Лісайчук, Юлія Сергійчик.

Концертмейстери: Юлія Балджи, Наталія Охріменко,  Ірина Антіпіна, Наталія Юдзіонок,  Ганна Шепеленко, Олена Кунаєва.

У натхненному виконанні прозвучали твори Г.Ф. Генделя, Д.Б. Перголезі, А. Кальдара, В. Белліні, С. Рахманінова, О. Петрова, О. Власова, П. Булахова, М. Лисенка, А. Горчинського, І. Шамо, А. Кос-Анатольського, В. Косенка, а також обробки українських народних пісень.

Слухачі із захватом сприймали виступи студентів та їх викладачів.

Директор Меморіального музею-квартири  Косенка Володимир Мудрик високо оцінив виступи студентів, відмітивши різноманітність репертуару та яскраву піднесеність співу.

З вітальним словом виступила Заверуха Олена, завідувачка кафедри академічного та естрадного вокалу, кандидат мистецтвознавства.

Ведуча Яна Харенко

Відеозабезпечення: Олександр Мастерських