Вітаємо з Днем Університету!

29.09.2022 року до Дня Університету у Меморіальному музеї-квартирі В. С. Косенка кафедра академічного та естрадного вокалу представила 10-ту ювілейну концертну програму «Непереможна лірика» у рамках мистецького проєкту «Музичні зустрічі у музеї Косенка».

Довгоочікувана зустріч продовжує започаткований 10 листопада 2017 року кафедрою академічного та естрадного вокалу Факультету музичного мистецтва і хореографії Київського університету імені Бориса Грінченка у плідному партнерстві з Меморіальним музеєм-квартирою Віктора Степановича Косенка мистецький проєкт «Музичні зустрічі у музеї Косенка».
У проєкті взяли участь:
Народний артист України Віктор Тетеря, заслужений діяч мистецтв України Оксана Петрикова, лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів Богдан Єремеєв; студенти класів Тетері В.О., Леонтієвої С.Л., Яковенко В.Г., Петрикової О.П., Єремеєва Б.М., лауреати всеукраїнських та міжнародних
конкурсів: Софія Перекупенко, Анна Бовкун, Юлія Доброгівська, Анастасія Лозіцька, Богдана Шутюк, Олександра Груєва, Ольга Лісайчук, Юлія Сергійчик, Тарас Юхименко, Серафима Живак, Василь Балабанов.
Концертмейстери: Юлія Балджи, Ганна Шепеленко, Ірина Антіпіна, Олена Кунаєва, Оксана Бичкова.

У натхненному виконанні прозвучали твори М.Скорика, Д.Бонковського, П.Батюка, І.Полєвікова, С.Гулака-Артемовського, Й.С.Баха. Т.Бедетті, Б.Янівського, Ж.Колодуб, К.Стеценко, Ф.Надененка, А.Коціпінського, Б.Фільц, О.Білаша, М. Лисенка, А. Кос-Анатольського, В. Косенка, а також обробки українських народних пісень.

До проєкту долучилися викладачі дружньої кафедри інструментально- виконавської майстерності Єремеєв Б.М. та Бичкова О.
Слухачі із захватом сприймали виступи студентів та їх викладачів. Директор Меморіального музею-квартири Косенка Володимир Григорович Мудрик Високо оцінив виступи студентів, відмітивши різноманітність репертуару та яскраву піднесеність співу. На концерті заслужений діяч мистецтв України Петрикова О.П. удостоєна Подякою від керівництва Музею театрального, музичного та кіномистецтва України, одною з філій якого є музей Косенка «за вагомий особистий внесок у популяризацію творчості Віктора Косенка, світової та української вокальної класики в рамках Х мистецького проєкту «Музичні зустрічі в музеї Кросенка» та з нагоди Дня Київського університету імені Бориса Грінченка»
З вітальним словом виступила Заверуха Олена, завідувач кафедри академічного та естрадного вокалу, доцент, кандидат мистецтвознавства.
Ведуча: Яна Харенко
Відеозабезпечення: Дмитро Лєвіт