ДО ДНЯ ВСІХ ЗАКОХАНИХ!

14.02.2022р. кафедра академічного та естрадного вокалу Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка представила концертну програму «Любов, що водить сонце й інші зорі» у рамках мистецького проєкту «Музичні зустрічі у музеї Косенка».

Звучали романтичні твори українських та європейських композиторів різних епох, слухачі мали можливість потрапити у гармонійний світ великого Данте, де панує «L`amor che move il sole e l`alter stele».

У програмі взяли участь викладачі кафедр академічного та естрадного вокалу, інструментально – виконавської майстерності та студенти і випускники Інституту мистецтв: народний артист України Віктор Тетеря, заслужені діячі мистецтв України Оксана Петрикова та Тимур Полянський, лауреати всеукраїнських та міжнародних конкурсів Тетяна Киченко та Богдан Єремеєв, студенти класів Тетері В.О., Макарової Е.В., Киченко Т.О., Леонтієвої С.Л., Петрикової О.П., Єремеєва Б.М., лауреати всеукраїнських та міжнародних конкурсів: Софія Перекупенко, Марія Булавінова, Ганна Чулкова, Ганна Перевозна, Маріанна Маслова, Станіслава Бублігова, Інесса Подоляк, Ангеліна Зоріна, Дарія Федун, Ольга Лісайчук, Юлія Сергійчик, Поліна Хайрутдинова, Серафима Живак, Василь Балабанов. Концертмейстери: Наталія Охріменко,  Наталія Юдзіонок,  Ганна Шепеленко, Олена Кунаєва, Оксана Бичкова, Юлія Балджи.

Ведуча: Яна Харенко

Звук та відеозабезпечення: Тимур Полянський

Координатори проєкту: Олена Заверуха, Дмитро Лєвіт, Володимир Мудрик

Автор та режисер проєкту; Оксана Петрикова

Відеоверсію концерту розміщено на каналі кафедри академічного та естрадного вокалу відеохостингу YouTube.