«Coloratura appassionata» – Пристрасні колоратури травневого Києва!

4.05.2023 відбулась 13-та концертна програма «Coloratura appassionata» мистецького проєкту «Музичні зустрічі у музеї Косенка» у рамках соціальних проєктів «Музична вітальня в музеї» та «З Києвом і для Києва».

Шанувальникам вокального  мистецтва  було представлено твори  зарубіжних композиторів П.Масканьї, Д.Россіні, В.Белліні, В.Моцарта, Г.Доніцетті, видатних українських класиків: М.Скорика, К.Стеценка, Г.Алчевського, М.Лисенка. Родзинкою вечора стали твори наших талановитих композиторів-сучасників: Т.Полянського та П.Шепети. Надзвичайно натхненно студенти співали на одній сцені з майстрами і водночас своїми викладачами!

Порадували слухачів представники кафедри інструментально-виконавської  майстерності Сергій Цимбал та Катерина Цимбал зі своїми учнями. Неймовірно тепло прозвучав твір М.Скорика «Намалюй мені ніч» у виконанні ансамблю скрипалів під керівництвом Василевич М.О.

Вже сьомий рік поспіль гостинно відкриваються двері «Меморіального музею В.С.Косенка» для мистецького проєкту «Музичні зустрічі в музеї Косенка»! З великою повагою до господаря цієї оселі та дирекції у лиці Володимира Мудрика у програму включаються твори Віктора Степановича. На замовлення Володимира Мудрика на слухачів чекала прем’єра пісні, присвячена композитором Павлом Шепетою музею Віктора Косенка! Пісню «Музей – квартира» проникливо виконали Оксана Петрикова, Павло Шепета та Сергій Цимбал. З великою повагою прозвучали слова подяки завідувачки кафедри академічного та естрадного вокалу Олени Заверухи.

Щороку у травні святкують день нашого прекрасного міста, тому на завершення концерту, як посвята, прозвучав твір Тимура Полянського «Наодинці з Києвом».

В концерті брали участь викладачі та студенти кафедр академічного та естрадного вокалу, інструментально-виконавської майстерності і випускники Факультету музичного мистецтва і хореографії:

народний артист України Віктор Тетеря, заслужений діяч мистецтв України Оксана Петрикова, Тимур Полянський, заслужений артист естрадного мистецтва України Сергій Цимбал, лауреати всеукраїнських та міжнародних кункурсів Катерина Цимбал, Ірина Антіпіна, Анна Шепеленко, Павло Шепета; студенти класів Тетері В.М., Петрикової О.П., Макарової Е.В., Яковенко В.Г., Леонтієвої С.Л., Василевич М.О., Цимбал С.В.: Катерина Василюк , Мирослава Заболотна, Христина Марчишин, Максим Опанащук, Софія Перекупенко, Богдан Сокольчук , Маргарита Таран, Олена Терещенко , Яна Харенко, Ян Чекерис,Ольга Лісайчук, Ганна Бовкун , Олександра Груєва, Юрій Кобзаренко, Анастасія Лозицька Юлія Трофименко, Віталій Годований, Ольга Пашкова, Вікторія Трубчик; концертмейстери: Юлія Балджи, Ірина Антіпіна, Олена Кунаєва, Наталія Охрименко, Оксана Бичкова.

Літературне слово: Яна Харенко, Олександра Груєва, Маргарита Таран

Координатори проєкту: Олена Заверуха, Дмитро Лєвіт, Володимир Мудрик

Автор та режисер проєкту: Оксана Петрикова.