Дев’ятнадцята програма циклу «Музичні зустрічі в музеї Косенка» (11.12.2023. Меморіальний музей-квартира В. С. Косенка, м. Київ, вул. Михайла Коцюбинського, 9, кв. 4)

Kosenko 22.04.24   22.04.2024 року

у Меморіальному музеї-квартирі В.С. Косенка кафедрою академічного та естрадного вокалу було представлено 19 ту концертну програму циклу мистецького проєкту «Музичні зустрічі у музеї Косенка» «Глибинні джерела мистецтва» у рамках соціальних проєктів Київського столичного університету імені Бориса Грінченка « З Києвом і для Києва» та «Музична вітальня в музеї».

Є живі скарби, що йдуть по землі, ідуть від покоління до покоління, огортаючи глибинним чаром людську душу, до таких скарбів належить і народна лірична пісня.

У проєкті взяли участь викладачі кафедр академічного та естрадного вокалу, інструментально – виконавської майстерності Факультету музичного мистецтва і хореографії, здобувачі Університету та Музей українського побуту Факультету образотворчого мистецтва і дизайну Київського столичного університету імені Бориса Грінченка:
заслужена діячка мистецтв України Оксана Петрикова; студенти класів Тетері В.О., Петрикової О.П., Яковенко В.Г., Леонтієвої С.Л., Василевич М.О., Беренбейн І.С., Стрельченко К.М., Савченко Ю.О.: Софія Перекупенко, Олена Терещенко, Марія Погребняк, Ольга Лісайчук, Юлія Трофименко, Яна Харенко, Маргарита Таран, Станіслава Бублігова, Юлія Доброгівська, Катерина Кукса, Інна Неживляк, Ангеліна Зоріна, Христина Марчишин, Богдан Сокольчук, Микита Москвін, Діана Вакарчук, Анна Корнілевська, Марія Баранова.

Концертмейстери: Юлія Балджи, Олена Кунаєва, Ірина Антіпіна, Анна Шепеленко, Оксана Закалюжна.

Літературне слово: Яна Харенко

В концерті звучали твори українських та зарубіжних композиторів М. Лисенка, Я. Степового, В. Косенка, О. Білаша, М. Волинського, А. Дворжака, Ф. Чілеа, Д. Боллаті, Г. Венявського, Д. Бонковського, Ф. Шуберта, Е. Гріга, В. Нагорного, М. Шарпет’є, О. Сандлера,

Р. Емерсона; українські народніпісні в обробках: Т. Кравцова, Л. Кауфмана, П. Бойченка.

Концертну програму відкрив справді весняний, сповнений надзвичайного ліризму, романс О. Білаша на вірші М. Рильського «Цвітуть бузки» у виконанні О. Лісайчук (клас Петрикової О.П.).

Спеціальний гість святкової програми Галина Ульянич, завідувачка Музеюукраїнського побуту Факультету образотворчого мистецтва і дизайну розповіла щемливу історію старовинної вишиванки…

Вперше у нашому проєкті співав вокальний ансамбль «Intrada» (керівник -Савченко Ю. О.)

Традиційно яскраво виступали представники дружньої кафедриінструментально-виконавської майстерності (класи Василевич М.О. та Беренбейн І.С.).
З вітальним словом виступили завідувачка кафедри академічного та естрадного вокалу Олена Заверуха та завідувач Меморіального музею –квартири Віктора Косенка Володимир Мудрик.

Координатори проєкту: Олена Заверуха, Дмитро Лєвіт, Володимир Мудрик

Автор та режисер проєкту Оксана Петрикова