Навчальна лабораторія виконавської майстерності

logo copy_copy_copy_copy_copy_copy


Локація: 02152, м. Київ, бул. І. Шамо, 18/2, аудиторі 224-а, концертна зала (аудиторія 208)

 

Керівник лабораторії: Касьянов Валентин Васильович, старший викладач кафедри інструментально-виконавської майстерностіЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Координатор: Ткачук Володимир Васильович, доцент кафедри інструментально-виконавської майстерності

Графік роботи: вівторок – 11.35-13.00, 16.00 – 18.00

                            четвер – 11.35-13.00, 16.00 – 18.00

Мета діяльності: підготовка високопрофесійних фахівців, які володіють навичками концертно-виконавської, організаційної, менеджерської діяльності у сфері музично-сценічного мистецтва, формування готовності здійснювати виконавську діяльність на базі професійних знань та навичок гри на музичному інструменті (сольного співу, хореографії), оркестрової та ансамблевої гри (ансамблевого співу/хорового співу, діяльності хореографічних ансамблів), репетиційної роботи та концертних виступів.

Навчальні дисципліни, які вивчаються та інтегруються на базі лабораторії: оркестровий клас, ансамблевий клас, камерний (інструментальний ансамбль), фортепіанний дует, сольний спів, вокальний ансамбль, хоровий клас, сценічна майстерність, постановка концертного номеру, камерний та оперний клас, хореографія, майстерність балетмейстера тощо.

Навчальні результати діяльності: сформованість інтегральної компетентності, що виражається у готовності до виконавської діяльності та художньо-творчої самореалізації й культурного самовираження в сфері музичного мистецтва та хореографії. У студентів формуються професійні уміння і навички виконавської майстерності шляхом інтеграції практичної складової навчальних дисциплін та орієнтації на кінцевий мистецький продукт – музичний проект. Здійснюється підготовка музичних проектів (концертних та шоу-програм, культурно-мистецьких заходів, тематичних вечорів, звітних концертів, окремих номерів та ін.) у відповідності до сучасних вимог національної та світової музичної культури та музичної індустрії. Реалізується якісна сценічна підготовка артистів-інструменталістів та артистів-вокалістів, хореографів на базі творчих колективів (оркестрів, ансамблів).

У межах навчальної лабораторії виконавської майстерності в 2017-2018 н.р. здійснюється підготовка та сценічна постановка опери С.С.Гулака-Артемовського «Запорожець за Дунаєм» та опери Д.Бортнянського «Алкід».

kasyanov-1 copy_copy   
 kasyanov-2 copy_copy  
 kasyanov-3 copy