Рада роботодавців кафедри інструментально-виконавської майстерності

КомісаКоміса Оксана Юріївна - заступник директора з навчальної роботи Дитячої школи мистецтв №4 м. Києва.

КімстачКімстач Костянтин Юрійовичзавідувач відділом «Оркестрові духові та ударні інструменти» Рівненського музичного фахового коледжу РДГУ.

20240207_232146.jpgКаунова Ірина Олександрівна - в.о.директорки Дитячої музичної школи №36 Оболонського району м. Києва, членкиня Національної Всеукраїнської музичної спілки, стипендіатка Київського міського голови, лавреатка Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів.

Сверлюк ЯСверлюк Ярослав Васильович - директор Інституту мистецтв Рівненського державного гуманітарного університету, доктор педагогічних наук, професор кафедри духових та ударних інструментів

Карась ГГанна Василівна Карась – професор кафедри методики музичного виховання та диригування Прикарпатського національного університету мені Василя Стефаника (м. Івано-Франківськ),  доктор мистецтвознавства, професор

Сторінка 1 із 2