Візитівка

Положення про Факультет музичного мистецтва і хореографії


 

ПРО НАС

   Візитівка_1.jpg  Візитівка_2.jpg

На Факультеті музичного мистецтва і хореографії здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти за 8 освітніми програмами та 3 освітніми рівнями:

перший (бакалаврський) рівень вищої освіти:

  • 00.02 Сольний спів
  • 00.03 Інструментальне виконавство (фортепіано)
  • 00.04 Інструментальне виконавство (оркестрові, струнні, народні, духові та ударні інструменти)
  • 00.01 Хореографія (за видами)

другий (магістерський) рівень вищої освіти:

  • 00.01 Музичне мистецтво
  • 00.02 Сольний спів
  • 00.01 Хореографія

третій (освітньо-науковий) рівень вищої освіти:

  • 025 Музичне мистецтво.

У 2021 р. розроблено та затверджено першу в Університеті англомовну освітньо-професійну програму для підготовки іноземних громадян 025.00.01 «Музичне мистецтво» другого (магістерського) рівня вищої освіти.       

                                                                    Візитівка_3.jpg

 Візитівка_4.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Візитівка_5.jpg    Візитівка_6.JPG

Ефективне функціонування Факультету музичного мистецтва і хореографії забезпечують: 4 кафедри (академічного та естрадного вокалу, інструментально-виконавської майстерності, музикознавства та музичної освіти, хореографії та 3 навчальні й творчі лабораторії (творча лабораторія Театр танцю «Грін», навчальна лабораторія виконавської майстерності, навчальна лабораторія інформаційних технологій у музичному мистецтві).

                                                                                    Візитівка_7.jpg

 Візитівка_8.JPG

Науково-педагогічний склад Факультету музичного мистецтва і хореографії налічує 111 осіб, з-поміж яких 94 – штатні працівники. Серед них: 5 народних артистів України; 9 заслужених  артистів України; 4 заслужені діячі мистецтв України; 5 докторів наук, 22 кандидати наук.

     \                                                                            Візитівка_9.jpg

Візитівка_10.jpg      

 

                                   Візитівка_11.jpg              Візитівка_12.JPG

Імідж Факультету музичного мистецтва і хореографії створюють наукова школа доктора педагогічних наук, професора завідувача кафедри музикознавства і музичної освіти Ольги Олексюк, виконавська і педагогічна діяльність народних артистів України, професорів Віктора Тетері та Наталії Свириденко; заслужених діячів мистецтв України Оксани Петрикової, Вячеслава та Тимура Полянських, заслужених артистів України, доцентів Костянтина Стрельченка, Сергія Юрченка, Владислава Вітковського і Віри Синєок. 

      Візитівка_13.jpg     Візитівка_14.jpg

Візитною карткою факультету є його творчі колективи, серед яких: театр танцю «Грін», численні оркестри, вокальні та інструментальні ансамблі, хорові колективи, солісти-вокалісти та інструменталісти.

Візитівка_15.jpg    Візитівка_16.jpg

                                                                                         Візитівка_17.jpg

Візитівка_18.jpg

Студентське життя студентів Факультету музичного мистецтва і хореографії наповнене мистецьким драйвом і творчістю. Їх очікують численні  культурно-мистецькі проєкти,  фестивалі і конкурси; в тому числі в онлайн-форматі. Актуальними формами презентації творчого потенціалу студентів Факультету є хореографічні вистави, концерти, вистави, відеокліпи, онлайн-презентації, промо-ролики, музичні онлайн-вітання, відеоверсії заходів, флешмоби тощо.

 Візитівка_19.jpg    Візитівка_20.jpg