Камерний оркестр

Мистецький проект Валентина Касьянова "Симфонія любові" у супроводі камерного оркестру

Авторський вечір «Осіння райдуга» у супроводі камерного оркестру

fotoKasianov9

10.10.10 року – цього магічного числа, відбувся авторський вечір «Осіння райдуга» Валентина Васильовича Касьянова, лауреата Міжнародної премії ім.С.С.Гулака-Артемовського, старшого викладача кафедри виконавської майстерності Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка у Національній філармонії України. Ректор Університету Віктор Олександрович Огнев’юк власноручно вручив В.В.Касьянову почесну нагороду – Медаль Грінченка.

В.В.Касьянова вітали його студенти (ансамбль «Пролісок», «New song»), випускники (Лауреат міжнародного конкурсу ім.Б.Гмирі Андрій Маслаков, лауреат Всеукраїнського конкурсу «Нові імена України» Наталія Орлюк),видатні українські поети сучасності – М.Сингаївський, М. Луків, Л. Федорук; народні артисти України – Василь Бокач, Олександр Василенко, заслужена артистка України – Оксана Калінчук (в минулому – випускниця Касьянова) та інші.