Ансамбль гітаристів «Аnimа»

Ансамбль гітаристів Аnimа був створений на базі Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка у 2012 році. Першим керівником та засновником була Лідія Сахарова, лауреат міжнародних конкурсів. З 2018 року ансамбль очолює лауреат міжнародних конкурсів, старший викладач кафедри інструментально – виконавської майстерності Факультету музичного мистецтва і хореографії Михайло Тущенко,  випускник асистентури - стажування Харківського національного університету імені І. П. Котляревського.

До складу ансамблю входять студенти класу гітари всіх курсів. У репертуарі ансамблю музика композиторів різних стран та епох.      

Ансамбль Аnimа здійснює постійну концертно-виконавську діяльність як в університеті, так і за його межами та є лауреатом багатьох конкурсів.  

Одним із  яскравих виступів була участь у міжнародному фестивалі гітарних ансамблів «Гітарний флюгер», який проходив у залі «Будинку вчених» (м. Київ). Колектив був відзначений дипломом учасника гала-концерту переможців фестивалю.

У квітні 2015 р. ансамбль Anima став лауреатом І премії (номінація «Великі ансамблі», старша вікова категорія народних інструментів) ІІІ Міжнародного  інструментального конкурсу імені Є. Станковича (м.Київ). У листопаді 2015 року на базі Кіровоградського педагогічного університету імені Володимира Винниченка пройшов ІІ Всеукраїнський фестиваль - конкурс «Сходинки до майстерності», при підтримці Міністерства освіти та науки України. Ансамбль Anima Київськьго університету імені Бориса Грінченка отримав Гран - Прі та диплом за досягнуті успіхи та високу виконавську майстерність в номінації «Виконавець-інструменталіст» - великі ансамблі.

IMG_20231206_154323.jpg

IMG_20231206_154331.jpg