IMG2509

l.androshchuk@kubg.edu.ua
02152, м. Київ, бул. І. Шамо, 18/2

Андрощук Людмила Михайлівна

Завідувач кафедри хореографії, кандидат педагогічних наук, доцент

Науковий ступінь, вчене звання

Кандидат педагогічних наук, доцент

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

• Історія хореографічного мистецтва
  • Мистецтво балетмейстера
  • Методика роботи з хореографічним колективом
  • Методологія і методи наукових досліджень у сфері хореографії
  • Університетські студії

Біографія

Впродовж 1992-1997 років навчалась в Уманському державному педагогічному інституті імені П. Г. Тичини, отримала диплом спеціаліста за спеціальністю «Початкове навчання і хореографія». В 2009 році, після закінчення аспірантури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, в Інституті вищої освіти Академії педагогічних наук України захистила дисертаційне дослідження на здобуття наукового ступеня кандидат педагогічних наук на тему «Формування індивідуального стилю діяльності майбутнього вчителя хореографії» (спеціальність 13.00.04 – теорія та методика професійної освіти). Стаж педагогічної роботи у закладах вищої освіти ІІІ–IV рівня акредитації – 24 роки.

Професійний і науковий інтерес

Сфера наукових інтересів:

• Формування індивідуального стилю діяльності майбутнього вчителя хореографії;
  • Теоретичні та методичні засади підготовки майбутнього хореографа;
  • Теорія та практика хореографічно-педагогічної освіти в Україні.

Автор понад 80 наукових та навчально-методичних праць.

Член української асоціації дослідників освіти.

2011- 2021 рр. – керівник наукової теми кафедри «Розвиток творчої індивідуальності майбутнього вчителя хореографії засобами танцювального мистецтва» (номер державної реєстрації 0111U007559) Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

2015-2017 рр. – керівник підтеми «Теоретичні та методичні засади формування творчого потенціалу майбутнього вчителя хореографії» (номер державної реєстрації 0115U002489) комплексного наукового проекту «Теоретичні та методичні засади розвитку хореографічно-педагогічної освіти в Україні» (номер державної реєстрації 0115U000603). Головною організацією-виконавцем є Сумський державний педагогічний університет ім. А.С. Макаренка.

Творча діяльність:

1997-2021 рр. – організатор і незмінний керівник народного аматорського ансамблю сучасного танцю «Візаві» Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, який є учасником та переможцем чисельних фестивалів та конкурсів різного рівня (близько 100 нагород). Автор більше 60 хореографічних композицій,  режисер та балетмейстером-постановник близько 20 творчих проєктів («Собор Паризької Богоматері», «Тополя», «Яблуко розбрату», «Майстер і Маргарита», «Лускунчик на новий лад», «Легенда про птаха», «Право на життя: хореографія проти наркоманії та алкоголізму», «Дванадцять місяців», «Діти Сонця» та ін.

Особисті відзнаки:

Нагороджена дипломом 2 ступеня в номінації «Кращий керівник аматорського колективу культурно-освітнього закладу профспілок» на всеукраїнському конкурсі на кращого працівника культурно-освітнього закладу (2003 р., 2009 р.); нагородою «Жінка року-2007» в номінації «Жінка-творчість» (Умань,  2007 р.); відзнакою виконкому Уманської міської ради «Кращий за професією» (Умань, 2008 р.); премією «Оплески» фонду культури ФПУ (2010 р.); почесною грамотою Департаменту освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації (2013 р.); почесною грамотою Черкаської обласної ради (2018 р.); подякою та грамотами президії обкому профспілки працівників освіти і науки України (2007, 2013, 2017 рр.); грамотою Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України (2018 р.); почесною грамотою Національної академії педагогічних наук України (2020 р.) та ін.