Семінар-практикум та майстер класи «Український народно-сценічний танець»

26 березня 2024 року в Центрі культури й мистецтв міста Бориспіль був проведений семінар-практикум та майстер класи на тему «Український народно-сценічний танець» для хореографів Бориспільського району за підтримки Київської обласної ради, Департаменту культури та туризму КОДА, Управління культури Бориспільської міської ради.

В програмі семінару взяли участь доцент кафедри хореографії Київського столичного університету імені Бориса Грінченка, голова Київського обласного осередку Національної хореографічної спілки України, заслужена артистка України Віра Синєок та викладач кафедри хореографії Київського столичного університету імені Бориса Грінченка, начальник творчого відділу Національної хореографічної спілки України Костянтин Калієвський. Темою виступу була «Система навчання та процес оволодіння мистецтвом українського народного танцю в дитячих аматорських хореографічних колективах Київської області».

Продовжили захід провідні керівники народних аматорських хореографічних колективів Бориспільщини: Хижна Ірина Альбертівна та Новодворська Світлана Вікторівна.

Були продемонстровані фрагменти уроку від керівника Народного художнього колективу хореографічного ансамблю «Радість» (Хижна І.А.) та фрагменти уроку від керівника Народного ансамблю танцю «Міленіум» (Новодворська С.В.).

В заключній частині семінару з майстер класом з українського народно-сценічного танцю взяв участь заслужений артист України, соліст Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України імені Павла Вірського Микита Літвінов.

Також Віра Андріївна та Костянтин Васильович провели профорієнтаційну роботу по залученню абітурієнтів до лав кафедри хореографії Факультету музичного мистецтва і хореографії Київського столичного університету імені Бориса Грінченка на наступний навчальний рік.