Участь студентів Грінченківців у всеукраїнській студентській олімпіаді зі спеціальності «Хореографія» в м. Одеса

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України № 1313 від 28.11.2018 р.  на базі факультету музичної та хореографічної освіти Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» кафедрою музичного мистецтва та хореографії з 09 по 12 квітня 2019 року був проведений ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Хореографія» (далі Олімпіада).

До участі в Олімпіаді було подано 68 заяв від студентів з 15 ЗВО України, а саме:

1. Бердянський державний педагогічний університет;
  2. Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла  Коцюбинського;
  3. Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка;
  4. Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника;
  5. Київський університет ім. Б. Грінченка
  6. Криворізький державний педагогічний університет;
  7. Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана  Хмельницького;
  8. Національний університет фізичного виховання та спорту України;
  9. Національний університет, Чернігівський колегіум ім. Т.Г. Шевченка;
  10. Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя;
  11. Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д.  Ушинського;
  12. Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г. Короленка;
  13. Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини;
  14. Херсонський державний університет;
  15. Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди
  16. Центральноукраїнський держаний педагогічний університет імені В.Винниченка (м.Кропивницький)

Учасниками від Київського університету імені Бориса Грінченка були студенти: Похилюк Валерія, Деревецька Альона, Пусь Наталля, Єліна Ганна та Човган Юлія.

Згідно з Положенням Олімпіади 2019 року студентам довелося випробувати свої сили за новими вимогами до  самостійної композиційної, творчої та методичної роботи.   Участь у цьому заході надала  можливість  розкрити себе та свої творчі можливості у  постановці  етюдів за запропонованим образом; розучуванням композиції з обраними шляхом жеребкування виконавцями; постановкою композиції на прослухану музику протягом однієї години та розучування її зі студентами Університету Ушинського.

Досвід,  отриманий від участі в заході, стане новим поштовхом для подальшої творчої, професійної діяльності майбутніх хореографів.