MO-kopiia

Науковий ступінь, вчене звання

Доктор мистецтва

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

• Спеціальний інструмент (гітара)

Біографія

Гончаров Михайло Олегович народився в 22. 11. 1994 р. у місті Лебедин Сумської області. У 2014 році, по закінченню Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Д. С. Бортнянського (нині коледж), вступив до Національної музичної академії України імені Петра Ілліча Чайковського у клас кандидата мистецтвознавства, професора Михайленко Миколи Петровича, кафедри «народні інструменти», фаху гітари.

У 2018 році отримав ступінь бакалавра музичного мистецтва з відзнакою та вступив до магістратури Національної музичної академії України імені П.І.Чайковського.

У 2020 році отримав ступінь магістра музичного мистецтва та вступив до асистентури-стажування НМАУ ім.П.І.Чайковського, за фахом «гітара».

У 2023 році - захистив творчий мистецький проєкт на здобуття доктора мистецтва у творчій аспірантурі НМАУ ім. П. І. Чайковського. Отримав ступінь доктора мистецтва. Спеціальність "Музичне мистецтво" , спеціалізація "Гітара", професійна кваліфікація артист-соліст-інструменталіст, артист оркестру, артист ансамблю , викладач-інструменталіст, керівник оркестру (ансамблю), диригент, викладач закладу вищої освіти, науковець дослідник .

З 2012 по 2014 роки працював викладачем гітари у Сумській дитячій школі мистецтв #4 З 2019 по 2020 роки працював викладачем гітари в приватній школі мистецтв «Playway»

З 2020 року працює на посаді викладача гітари у Київській дитячій музичній школі #7

З 2023 року працює на посаді викладача гітари кафедри інструментального виконавства Київського університету імені Бориса Грінченка. Окрім виконавських досягнень, Михайло Олегович веде активну наукову діяльність, виступаючи з доповідями на всеукраїнських та міжнародних конференціях та форумах.

Професійний і науковий інтерес

М.О. Гончаров неодноразово виступав з сольними програмами в концертних залах Києва та інших міст України. Протягом навчання у Національній музичній академії імені Петра Ілліча Чайковського став лауреатом міжнародних конкурсів та приймав участь як соліст з концертними програми в рамках міжнародних фестивалів серед яких:

-Міжнародний гітарний фестиваль-конкурс у місті Хайнсберг , Німеччина;

-Міжнародний гітарний фестиваль-конкурс у місті Салоніки , Греція;

- Міжнародний гітарний фестиваль-конкурс у місті Будапешт , Угорщина;

-Міжнародний український музичний фестиваль «Київ Музик Фест» (м. Київ , Україна);

-Міжнародний фестиваль «Музика в старому Львові» (Україна-Польща);

-Міжнародний фестиваль-конкурс «Маріуполь-классік» (Україна, м. Маріуполь);

Гончаров Михайло веде активну концертну діяльність.

Брав майстер класи у відомих концертних виконавців : Воїна Кочіча (Сербія) , Павела Штайдла (Чехія), Зорана Дукіча (Хорватія), Валерія Івка (Україна), Романа Вязовського (Німеччина).

Бере участь у концертах в дуеті з домрою;