p.kulik@kubg.edu.ua

Кулік Павло Олександрович

старший викладач кафедри інструментально-виконавської майстерності

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

• Оркестровий клас (Духовий оркестр),
  • Оркестрове диригування

Біографія

Отримав ступінь вищої освіти магістр у 2020 році в Київській муніципальній академії музики ім. Р. М. Глієра, здобув наступні кваліфікації: артист-соліст-інструменталіст; артист оркестру, ансамблю (музичне мистецтво естради (джаз), саксофон); викладач закладу вищої освіти (викладач-інструменталіст); диригент; аранжувальник (музичний). Досвід роботи З 2012р. по 2014р. працював у Дитячій музичній школі №14 в м. Києві, посада – викладач класу саксофону; З 2016р. по 2017р. працював у театрі Fantissima, місто Брюль, Північний Рейн та Вестфалія, Федеративна Республіка Німеччина, посада – артист музичного ансамблю; З 2020р. по сьогоднішній день працюю в Київській муніципальній академії музики ім. Р. М. Глієра, посада – викладач міжфакультетської кафедри гуманітарних та музично-інноваційних дисциплін.

Професійний і науковий інтерес

Концертно-виконавська діяльність З 2012р. працюю у різних професійних творчих колективах, у складі оркестрів, ансамблів, та в якості соліста. Виступав на одній сцені з відомими джазовими та популярними виконавцями України та світу, серед них: Денніс Аду, Аніко Долідзе, Олег Михайлюта, Майкл Абене, Джон Холенбек, Стів Фейфке, Уейн Ескофері. Зокрема, маю досвід керівника творчого колективу, у червні 2019р. октет під моїм керівництвом виступив в концертному залі «Карібеан» в м. Києві, а у липні того ж року квартет під моєю орудою виступив на фестивалі «Джаз Диліжанс» у м. Черкаси. В обох останніх випадках, ансамблі виконували музику в моїх власних аранжуваннях. Педагогічна діяльність З вересня 2020р. викладаю у КМАМ ім. Р. М. Глієра вибіркові дисципліни, які входять до циклу додаткової кваліфікації «Аранжувальник» (Інструментування та аранжування, Аранжувальні станції-синтезатори, Практика аранжування) та «Диригент» (Аранжування). До моїх зобов’язань, як викладача, також входять підготовка студентів-аранжувальників до кваліфікаційних іспитів та засідання у складі Атестаційної комісії щодо надання випускникам додаткових кваліфікацій. Музично-громадська діяльність З 2022р. приймаю участь у благодійних концертах та джем-сейшнах, які мають на меті зібрати кошти для бойових частин ЗСУ та для реабілітації поранених бійців.