VV

Давиденко Віктор Валентинович

Доцент кафедри інструментально-виконавської майстерності

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

• Спеціальний інструмент (труба)

Освіта:

Вища. Львівська національна музична академія ім. Миколи Лисенка, 1983 закінчив.

Соліст Національного заслуженого академічного симфонічного оркестру України.

Відзнаки й нагороди:

Нагороджений почесними грамотами Міністерства культури України. Відзнака «За багаторічну плідну працю в галузі культури».

Заслужений артист України 1997р.

Досвіт роботи:

1979-1981 артист академічного симфонічного оркестру Львівської філармонії

1981-1985 викладач Ужгородського музичного училища; соліст закарпатської філармонії

1985-1992 концертмейстер групи труб симфонічного оркестру Державного дитячого музичного театру

1992- по теперішній час - Соліст Національного заслуженого академічного симфонічного оркестру України.

У складі НСОУ та інших музичних колективів здійснив більше 150 звукозаписів симфонічної музики, а також творів для труби соло.

Професійний і науковий інтерес

Концертно-виконавська діяльність:

Концертні виступи у філармоніях України. В складі оркестру гастролював у Австралії, країнах Азії, Європи, Північної та Південної Америки.

Брав активну участь у майстер-класах, конференціях, член журі Всеукраїнських та міжнародних конкурсах.

Лауреат 3 республіканського конкурсу 1980р., м.Донецьк.