IMG20190607160902

• Додатковий інструмент,
  • Концертно-виконавська практика

Освіта та кваліфікація:

У період з вересеня 2015 р. до червня 2019 р. навчалася у Сумському вищому училищі мистецтв і культури ім. Д. С. Бортнянського, де здобула кваліфікацію: викладач мистецької школи (фортепіано), концертмейстер, артист камерного ансамблю.

Вересень 2019 р. - червень 2021 р. навчалася у Київському Університет ім. Б. Грінченка, де здобула кваліфікацію: артист ансамблю, вчитель музичного мистецтва.

Вересень 2021 р. - грудень 2022 р. навчалася у Київському Університеті ім. Б. Грінченка. Кваліфікація: магістр музичного мистецтва

Досвід роботи:

- З 20.01.20. - по теперішній час - лаборант кафедри інструментально-виконавської майстерності Київського університету ім.Б.Грінченка.

- З 01.09.2022р. – по 30.06.2023р. – концертмейстер кафедри інструментально-виконавської майстерності Факультету музичного мистецтва і хореографії Київського університету ім. Б. Грінченка

- З 14.02.2023р. по теперішній час. – концертмейстер у Школі мистецтв імені М.Д.Леонтовича - з 01.09.2023 р. - викладач кафедри інструментально-виконавсьуої майстерності Учасник всеукраїнських та міжнародних наукових конференціях.

Відзнаки та ногороди:

- Лауреат ІІІ премії міжрегіонального конкурсу юних піаністів-виконавців 2016 р. м.Запоріжжя; Міжнародного конкурсу молодих піаністів «Слобожанська фантазія» 2016 р. м.Суми; Відкритого міжнародного фестиваль-конкурсу пісні та музики «Золотий Орфей» 2018р. м.Дніпро

- Лауреат Гран-прі у конкурсі виконавської майстерності «Наші надії» 2019 р. м.Суми

- Лауреат ІІ премії та за краще виконання віртуозного твору у відкритому конкурсі піаністів «Прокоф’євські ігри» 2019 р. м.Сєвєродонецьк - Лауреат ІІІ премії у всеукраїнській музичній олімпіаді «Голос країни» 2019 р. м.Київ

- Лауреат І премії у міжнародному онлайн фестивалі-конкурсі «Soul» 2019р.; Міжнародного фестиваль-конкурсу мистецтв Soloviov Art» 2020 р.

- Лауреат І премії (у складі фольклорного ансамблю «Паляниця BAND») у міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв Soloviov Art» 2020р. - Гран-прі Міжнародного дистанційного конкурсу творчої молоді «Соняшник»

- Лауреат І премії Всеукраїнського конкурсу «В обіймах часу» та Міжнародного фестиваль-конкурсу вокального; інструментального мистецтва «Музична імперія» та Всеукраїнського фестиваль-конкурсу мистецтва «Мелодія моєї мрії»

Чисельні грамоти за високий рівень підготовки учнів

Інше