Виробнича (асистентська) безвідривна практика для здобувачів 2 курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти

У період з 25 вересня по 01 грудня 2023 року відбулася виробнича (асистентська) безвідривна практика для здобувачів 2 курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти освітньо-професійної програми 025.00.02 Сольний спів Київського університету імені Бориса Грінченка.

Метою практики було залучення магістрантів-практикантів до творчого процесу в класі сольного співу (естрадного та академічного) в закладах вищої освіти, прищеплення їм професійних умінь індивідуальної педагогічної й дослідницької роботи в галузі викладання вокалу, сприяння засвоєнню ними ключових практичних навичок, необхідних для успішної викладацької діяльності.

Основною базою виробничої (асистентської) безвідривної практики є кафедра академічного та естрадного вокалу Факультету музичного мистецтва і хореографії Київського університету імені Бориса Грінченка, яка готує фахівців зі спеціальності «Музичне мистецтво», освітньо-професійної програми «Сольний спів».

Завдання, що були передбачені програмою практики, виконувалися магістрантами на базі академічних груп студентів І-ІV курсів. Здобувачі- магістранти успішно впоралися із ними, продемонструвавши високий рівень професійних знань, умінь і навичок, отримали схвальні відгуки від викладачів сольного співу  та керівника від бази практики, кандидата педагогічних наук, доцента, доцента кафедри академічного та естрадного вокалу Мережко Ю. В.

Бугрідзе.png

Гермаш.png