Міжнародна наукова практична конференція здобувачів вищої освіти та молодих учених "Мистецька освіта: традиції, сучасність, перспективи"

imgonline-com-ua-CompressBySize-67hFCeuqX7R5i.jpg

Процишина_Сертифікат_2023.V.12_Кривий_Ріг_Україна.jpg

Татарко_1_page-0001.jpg

Програма конференції

12 травня 2023 р. Відбулась І Міжнародна наукова практична конференція здобувачів вищої освіти та молодих учених «Мистецька освіта: традиції, сучасність, перспективи» у Криворізькому державному педагогічному університеті, кафедра музикознавства, інструментальної та хореографічної підготовки.

На конференції брали участь:

Турко Людмила, здобувачка першого (магістерського) рівня вищої освіти Київського університету імені Бориса Грінченка. Тема наукової доповіді: «Сценічна поведінка співака за психотипами темпераменту особистості», науковий керівник – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри академічного та естрадного вокалу Факультету музичного мистецтва і хореографії Сбітнєва О.Ф.

Татарко Катерина, аспірантка другого року навчання Київського університету імені Бориса Грінченка, викладач кафедри академічного та естрадного вокалу. Тема наукової доповіді: «Методи та прийоми роботи формування виконавської культури у майбутніх артистів-вокалістів на заняттях сольного співу», науковий керівник – кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри академічного та естрадного вокалу Факультету музичного мистецтва і хореографії Мережко Ю.В.

Процишина Ольга, аспірантка чертвертого року навчання Київського університету імені Бориса Грінченка, викладач кафедри академічного та естрадного вокалу. Тема наукової доповіді: «Використання методу проблемного навчання на заняттях сольного співу в ЗВО», науковий керівник – кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри академічного та естрадного вокалу Факультету музичного мистецтва і хореографії Мережко Ю.В.