Просто про доброчесність

22 листопада 2022 року відбувся вебінар кафедри академічного та естрадного вокалу Факультету музичного мистецтва і хореографії Київського університету імені Бориса Грінченка на тему: «Просто про доброчесність», . Координатори та спікери заходу: Заверуха Олена Леонідівна, завідувач кафедри, доцент, кандидат мистецтвознавства, та Марченко Катерина Олександрівна, Процишина Ольга Юріївна, викладачі кафедри, аспіранти кафедри музикознавства та музичної освіти.
На зустрічі було представлено:
- поняття «академічна доброчесність» та «плагіат», види плагіату;
- правила цитування та оформлення бібліографічних посилань;
- запропоновано сервіси та програми для перевірки на антиплагіат;
- розглянуто законодавчі основи авторського права в музичному мистецтві;
- особливості виконання вокальних творів інших авторів;
- важливі аспекти створення відеокліпу без порушення авторського права.
Захід був спрямований на формування знань з академічної доброчесності у студентів 1 – 4 курсів спеціальності Музичне мистецтво (Сольний спів). До зустрічі були залучені викладачі та концертмейстери кафедри. У завершенні зустрічі відбулося активне обговорення окреслених питань, що засвідчило великий інтерес учасників до тематики даного вебінару.

Просто про доброчесність