Мала філармонія

chajkovsky 12А розпочався він темою «Пори року» - фортепіанним циклом видатного композитора П.І.Чайковського.
У програмі взяли участь:
Н.Соболь – клас доцента Куришева Є.В.,
А.Салан та О.Благодатних – клас викладача Салан Л.В.,
В.Сафтюк – клас старшого викладача Економової О.С.
І хоч студенти з різних курсів, мають різну підготовку, мета – донести художні образи п’єс, що прозвучали, їх об’єднала і спонукала до переконливого виконання.
Кульмінаційними моментами концерту стала гра викладачів кафедри – Економової О.С., Гаркуші Л.І., Корзун В.В. та доцента Титовича В.І. Присутні в залі були в захваті від технічної досконалості та яскравої емоційності художніх образів творів циклу: «Масляна» (ст. викладач Економова О.С.)«Полювання, святки» (Гаркуша Л.І.), «На трійці» (викладач Корзун В.В.), та від високо натхненної кантилени в п’єсі «Травень» (Економова О.С.), від нестандартної інтерпретації «Осінньої пісні» у виконанні доцента Титовича В.І.
Успіху концертної програми сприяли: відеоряд репродукцій картин природи видатних художників (автор відеоряду - Мастерских О.М.), а також ведучі - Салан Андрій та Лещєнко Катерина, які художньо та емоційно донесли лекційний та поетичний матеріал.
Концерт-лекція мала величезний успіх, і ми впевнені, що просвітницька мета – ознайомити слухачів з фортепіанним шедевром П.І.Чайковського була досягнена.chajkovsky 1

Відгуки слухачів :
Марія Дручик, студентка 3 курсу: Це чудово, що в стінах нашого інституту існує «Мала філармонія».
Ірина Демченко, студентка курсу спец. «Музичне мистецтво»: «Це - яскравий зразок просвітницької діяльності. Нам, майбутнім вчителям музики, такі заходи конче потрібні».
Андрій Дорош, студент 3 курсу спец. «Музичне мистецтво»: «Супер! Коли в одному концерті грають студенти та викладачі!»

Відгуки учасників :
Василь Сафтюк, студент 4 курсу: «Виконавська співпраця з нашими викладачами стимулює на удосконалення та інтенсивну роботу».
Олена Благодатних, студентка 4 курсу: «Я дуже хвилювалась і зрозуміла, що мені не вистачає виконавської практики».
Наталія Соболь, магістрант: «Абсолютна тиша в залі говорила про те, що виконавці зачарували слухачів своєю грою».

chajkovsky 4

chajkovsky 2