Процишина Ольга Юріївна

msg217474859-83497.jpgВипускниця 2018 року
Спеціальність 025 «Музичне мистецтво» (Сольний спів)

Аспірантка Київського університету імені Бориса Грінченка за спеціальністю 011 «Освітні, педагогічні науки». Викладач кафедри академічного та естрадного вокалу Факультету музичного мистецтва і хореографії Київського університету імені Бориса Грінченка.
Навчання в Київському університеті імені Бориса Грінченка – це час досягнення цілей і втілення мрій, час професійного зростання і набуття позитивного життєвого досвіду, час цікавих знайомств, яскравих мистецьких подій, занурення в безмежний світ освіти та науки, час нестандартних завдань і креативних рішень, час викликів і особистих перемог, час зустрічі однодумців, друзів і кохання! Це час коли вчишся бути кращою версією себе, і розумієш ким хочеш стати в майбутньому, щоб прожити життя так як бажаєш!