(044) 295-34-68
t.melnychenko@kubg.edu.ua
02154, Київ, бул. І. Шамо, 18/2

Мельниченко Тетяна Олександрівна

Помічник декана з інформаційно-комунікаційних технологій

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

Помічник з ІКТ забезпечує співробітництво структурного підрозділу з НДЛ інформатизації освіти у сфері ІКТ з метою підвищення рівня ІК-компетентності викладачів та студентів та покращення рейтингових показників підрозділу та його співробітників. Основними завданнями Помічника з ІКТ є: ознайомлення і супровід усіх учасників освітнього процесу структурного підрозділу з електронними ресурсами Університету Грінченка, моніторинг та інформування адміністрації структурного підрозділу й завідувачів щодо їх створення та використання; навчання співробітників з основ роботи з ПК; систематична організація та проведення тренінгів, майстер-класів для ознайомлення співробітників з новими сервісами та технологіями у сфері інформатизації освіти.

Освіта:

Закінчила у  2003 році Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут" і отримала повну вищу освіту за спеціальністю "Менеджмент організації" та здобула кваліфікацію економіста-менеджера.

Закінчила у 2017 році Київський університет імені Бориса Грінченка та здобула  кваліфікацію бакалавр, вчителя образотворчого мистецтва

Київський університет імені Бориса Грінченка (2018) – диплом магістра, спеціальність «Педагогіка вищої школи»

Професійний і науковий інтерес

• Отримала підвищення кваліфікації  «Використання інформаційно-комунікаційних технологій у навчальному процесі» за проведення внутрішньої інституційної експертизи ЕНК науково-педагогічних співробітників Університету у період 2014-2015 р.р.
  • Міжнародна сертифікатна програма «Communications security». Kyiv, Ukraine. May 28, 2016
  • У 2019 році нагороджена подякою ректора Київського університету імені Бориса Грінченка ( за професіоналізм , ініціативність, мотивацію викладачів до розвитку їхньої ІКТ-компетентності та з нагоди відзначення Дня Університету).

Інше

Працює в Київському столичному університеті імені Бориса Грінченка з 2011 року.