photo2018-05-2521-33-39

v.lymarenko@kubg.edu.ua
02154, Київ, бул. І. Шамо, 18/2

Лимаренко Валерій Ігорович

Помічник декана з інформаційно-комунікаційних технологій

Науковий ступінь, вчене звання

Доктор філософії

Вища освіта:

• 2014 р. – Диплом молодшого спеціаліста (з відзнакою) Київського інституту музики ім. Рейнгольда Морицовича Глієра, відділення фортепіано, спів (естрадний). Спеціальність: «Музичне мистецтво». Кваліфікації: артист ансамблю; викладач початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (фортепіано); концертмейстер; артист-вокаліст ансамблю (естради); викладач початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (спів).
  • 2016 р. – Диплом бакалавра (з відзнакою) Київського університету імені Бориса Грінченка, Інститут мистецтв. Спеціальність: «Музичне мистецтво». Кваліфікації: бакалавр музичного мистецтва, вчитель музичного мистецтва, режисер мультимедійних проектів у музичному мистецтві, концертний виконавець естрадного жанру.
  • 2018 р. – Диплом магістра Київського університету імені Бориса Грінченка, Інститут мистецтв. Спеціальність: «Музичне мистецтво». Кваліфікації: викладач музичних дисциплін, викладач вокалу, викладач музичного інструмента.
  • 2018 р. – Диплом магістра (з відзнакою) Київського університету імені Бориса Грінченка, Інститут мистецтв. Спеціальність: «Музичне мистецтво (Освітня програма: Сольний спів)». Кваліфікація: артист-вокаліст.
  • 2021 р. – Диплом магістра (з відзнакою) Київського університету імені Бориса Грінченка, Факультет інформаційних технологій та управління, за освітньою програмою: Управління закладом освіти (за рівнями). Спеціальність: Менеджмент.
  • 01.09.2018 - 31.08.2022 р. – Аспірант Київського університету імені Бориса Грінченка, на освітньо-науковій програмі «Освітні педагогічні науки» (спеціальність 011 Освітні, педагогічні науки, галузь знань 01Освіта/Педагогіка)
  • 2023 р. - диплом доктора філософії Київського університету імені Бориса Грінченка. спеціальність 011 Освітні, педагогічні науки, галузь знань 01Освіта/Педагогіка.

Професійний і науковий інтерес

Досвід роботи:

• 01.12.2013 – 30.09.2022 – викладач вокалу та фортепіано, концертмейстер комунального позашкільного навчального закладу «Вишнівська дитяча школа мистецтв» Вишневої міської ради Бучанського району Київської області;
  • 03.10.2022 – по теперешній час – помічник декана з інформаційно-комунікаційних технологій Факультету музичного мистецтва і хореографії Київського університету імені Бориса Грінченка;
  • 03.10.2022 – 31.05.2023 – викладач вокалу та фортепіано, комунального позашкільного навчального закладу «Вишнівська дитяча школа мистецтв» Вишневої міської ради Бучанського району Київської області;
  • 03.10.2022 – 30.06.2023 – концертмейстер кафедри інструментально-виконавської майстерності Факультету музичного мистецтва і хореографії Київського університету імені Бориса Грінченка;
  • 01.09.2023 – по теперішній час – концертмейстер кафедри академічного та естрадного вокалу Факультету музичного мистецтва і хореографії Київського столичного університету імені Бориса Грінченка