Участь викладачів і студентів факультету в урочистостях з нагоди Дня Університету

462118059 1296190401694445 8347068150735288402 n 2

03.10.2024 р. викладачі і студенти Факультету музичного мистецтва і хореографії взяли участь в урочистостях з нагоди Дня Університету і Дня працівника освіти в Київському столичному університеті імені Бориса Грінченка. Концертними номерами в цей день вітали: народна артистка України, доцент кафедри музично-сценічного мистецтва Ольга Нагорна, заслужений артист України, доцент кафедри академічного та естрадного вокалу Сергій Юрченко, студенти у складі хореографічного колективу «Либідь» та їх керівники - заслужена артистка України, доцент кафедри хореографії Віра Синєок та викладач кафедри хореографії Костянтин Калієвський; театр танцю «Грін» (хореограф-постановник старший викладач кафедри хореографії Олег Копієвський), інструментальний ансамбль та старші викладачі кафедри інструментально-виконавської майстерності Сергій та Катерина Цимбали, студенти ОП «Сольний спів» Гадір Бабазаде та Вікторія Андрійчак.

Дякуємо за чудові професійні номери та вітаємо Університет і всіх колег зі святом!