programa

24.05.2018 року у рамках проведення Фестивалю науки в Інституті мистецтв відбулась VІ Всеукраїнська студентська наукова конференція «Актуальні проблеми мистецької освіти і художньої культури»!

Захід відбувся за підтримки Факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, кафедри теорії та методики музичного мистецтва Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка та Наукового товариства студентів, аспірантів, молодих учених Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка.

Модераторами конференції були Ольга Яношівна Музика, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри образотворчого мистецтва Факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини та Наталія Віталіївна Соболь, голова Наукового товариства Інституту мистецтв, старший викладач кафедри інструментально-виконавської майстерності, кандидат педагогічних наук.

Із вітальним словом та доповіддю виступив Андрій Олександрович Пучков, професор кафедри дизайну Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка, доктор мистецтвознавства, професор.

З доповідями виступили студенти Кротикова А., Мусіна С. (І курс, напрям підготовки «Музичне мистецтво»), Маламура В. (ІІ курс, напрям підготовки «Музичне мистецтво»), Кириченко А. (V курс, спеціальність «Дизайн»), Россіхіна М., Сібріна Г. (V курс, спеціальність «Музичне мистецтво»), Зайцева І., Вишневецька М., Лимаренко В. (VI курс,  спеціальність «Музичне мистецтво»). Крім того, свої дисертаційні дослідження представили аспіранти кафедри теорії та методики музичного мистецтва Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка – Блажевич В., Маєвська А., Рахманова О. та Шпирка А.

В цьому році було цікаво побачити і почути на конференції різні за змістом дослідження - теоретичні та практикоорієнтовані; мистецтвознавчі, філософські та педагогічно-методичні; які розкривають проблематику суто музичної сфери та художньо-мистецької сфери вцілому (інтеграція мистецтв, вивчення українського фольклору тощо). Також варто відмітити цікаві ідеї щодо удосконалення методичного забезпечення уроків музичного мистецтва за умови використання сучасних комп'ютерних технологій та ігрових платформ.

По завершенню конференції всі учасники отримали сертифікати!

Автором оригінального дизайну сертифікатів став Єфімов Ю.В. старший викладач кафедри дизайну Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка.

Організатори конференції висловлюють вдячність науковим керівникам за співпрацю та якісну підготовку студентів до виступів, а саме Олексюк О.М. (завідувач кафедри теорії та методики музичного мистецтва Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка, доктор педагогічних наук, професор), Бондаренко Л.А. (кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії та методики музичного мистецтва Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка), Макаренко Л.П. (кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри академічного та естрадного вокалу Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка), Ходоровській І.М. (викладач кафедри теорії та методики музичного мистецтва Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка), Тадеуш  О.М. (кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії та методики музичного мистецтва Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка), Папеті О.В. (кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри дизайну Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка), Крижанівському О.А. (кандидат архітектури, доцент кафедри дизайну Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка.

17 copy_copy_copy_copy2 copy_copy_copy_copy_copy_copy