Календар подій

Увага! Міжнародна науково-практична конференція «Професійна мистецька освіта і художня культура: виклики ХХІ століття» відбудеться 15 травня 2020 року в онлайн системі Cisco Webex Meetings.

Увага!

Посилання на онлайн-платформу конференції, відеоінструкції щодо підключення учасників до системи Cisco Webex Meetings будуть надіслані додатково електронною поштою, яка була вказана при заповненні реєстраційної форми учасника конференції.

Запрошуємо всіх бажаючих до активного онлайн-діалогу!

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ КИЇВСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ БОРИСА ГРІНЧЕНКА

ДЕРЖАВНИЙ ЗАКЛАД «ПІВДЕННОУКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ К.Д. УШИНСЬКОГО»

УМАНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИ ЛИТОВСЬКИЙ ЕДУКОЛОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ (ЛИТОВСЬКА РЕСПУБЛІКА) СІЛЕЗЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ В КАТОВІЦАХ (РЕСПУБЛІКА ПОЛЬЩА)

АРІЄЛЬСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ(ДЕРЖАВА ІЗРАЇЛЬ)

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас взяти участь

у VІ Міжнародній науково-практичній онлайн-конференції

«ПРОФЕСІЙНА МИСТЕЦЬКА ОСВІТА І ХУДОЖНЯ КУЛЬТУРА: ВИКЛИКИ ХХІ СТОЛІТТЯ»,

яка відбудеться 15 травня 2020 року

Напрями роботи конференції:

• Культурно-історична реконструкція мистецьких феноменів у професійній освіті.
  • Художня культура і мистецька педагогіка: онтологічні інтенції.
  • Аксіологічні концепти розвитку професійної мистецької освіти у європейському вимірі.
  • Стратегічні орієнтири творчої самореалізації особистості в мистецтві.
  • Музичне, образотворче, хореографічне мистецтво і дизайн: трансдисциплінарні виміри.
  • Інноваційні технології в умовах цифровізації професійної мистецької освіти.

Місце проведення конференції:

(система онлайн-вебінарів і веб-конференцій Cisco Webex Meetings)

Порядок роботи конференції 15 травня:

10.00-10.30

Під’єднання учасників конференції до системи онлайн-вебінарів і веб-конференцій Cisco Webex Meetings Приєднатися можна перейшовши за посиланням:

10.30‑13.00

Пленарне засідання конференції «Мистецька освіта і художня культура України в процесі інтеграції до європейського освітнього простору»

13.00‑16.00

Дискусійна платформа «Міждисциплінарні тенденції в університетській освіті»

16.00‑16.30

Підведення підсумків конференції

Робочі мови конференції: українська, англійська.

Учасники конференції можуть опублікувати статті у наукових виданнях Університету «Музичне мистецтво в освітологічному дискурсі» та «Арт-простір»:

Вартість друку статті у наукових журналах «Музичне мистецтво в освітологічному дискурсі» та «Арт-простір» 55 грн. за одну сторінку (квитанція про оплату вартості друку статті надсилається на електронну адресу редколегії журналу після отримання позитивного рішення про включення статті до наукового журналу).

Доктори наук, які беруть участь у конференції, вартість за друк одноосібної статті не сплачують.

Вимоги до оформлення статей та умови друку у науковому журналі «Музичне мистецтво в освітологічному дискурсі». Вимоги до оформлення статей та умови друку у науковому журналі «Арт-простір».

Редколегії журналів залишають за собою право відхиляти статті, які не відповідають вищезазначеним вимогам. Автори несуть відповідальність за точність викладених фактів, цитат і посилань, а також за дотримання авторських прав.

Видання наукових журналів планується після проведення конференц

КОНТАКТИ:

Координатор конференції: Олексюк Ольга Миколаївна, завідувач кафедри музикознавства та музичної освіти Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка, доктор педагогічних наук, професор (тел.: +38 050-783-00-05).

Тел.: + 38 044 295-34-68).

Адреса оргкомітету: 02152, м. Київ, б-р. І. Шамо, 18/2, к.224 – кафедра музикознавства та музичної освіти Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка