Концерт української камерної вокальної музики «Любіть Батьківщину»

TД TВ 11   31 травня 2024 року

31 травня 2024 року відбувся концерт української камерної вокальної музики «Любіть Батьківщину» (м. Київ, б-р І.Шамо 18/2), в якому взяли участь студенти класу викладача кафедри академічного та естрадного вокалу Факультету музичного мистецтва і хореографії Київського університету імені Бориса Грінченка, докора філософії Процишиної Ольги Юріївни, яка стала автором ідеї, педагогом-репетитором, режисером-постановником та ведучою мистецького заходу.

У виконанні студентів 2 і 3 курсів спеціальності «Музичне мистецтво» освітньої програми 025.00.03 Інструментальне виконавство (фортепіано) та освітньої програми 025.00.04 Інструментальне виконавство (оркестрові струнні, народні, духові та ударні інструменти): Демчик Ірини, Паламар Юлії, Стебко Анастасії, Стаднійчука Михайла, Шевченка Івана, та студентки 2 курсу спеціальності «Музичне мистецтво» освітньої програми 025.00.02 Сольний спів Заболотної Мирослави,  прозвучали українські народні пісні, романси та авторські пісні українських композиторів.

Супровід виконали провідні концертмейстери кафедри академічного та естрадного вокалу – Гаркуша Діана Григорівна та Охріменко Наталія Олегівна. Концерт прикрасили вірші українських поетів, які були зачитані Процишиною Ольгою.

Вітаємо з успішною реалізацією творчих задумів! Бажаємо подальших успіхів студентам і чекаємо на нові мистецькі заходи й творчі проєкти, що будуть надихати здобувачів на високі освітні результати!

д TВ 2

TД TВ 4