Профорієнтаційний захід у фаховому коледжі «Універсум»

23232323

09.05.2024 у Фаховому коледжі «Універсум» Київського столичного університету імені Бориса Грінченка відбувся профорієнтаційний захід для здобувачів 3 і 4 курсів. Студенти коледжу дізнались про особливості навчання та вступу на ОПП «Сольний спів» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, талановитих студентів і випускників кафедри академічного та естрадного вокалу, інструментально-виконавської майстерності, про що розповіли завідувач кафедри академічного та естрадного вокалу Факультету музичного мистецтва і хореографії Заверуха Олена та старший викладач кафедри Макарова Емма

Студенти ОПП Сольний спів академічного та естрадного спрямування Стукало Роман, Москвін Назар (2 курс), Катерина Мельник, Перекупенко Софія (3 курс) та ОПП Інструментальне виконавство (фортепіано), ОПП Інструментальне виконавство: Інструментальне виконавство (оркестрові струнні, народні, духові та ударні інструменти) Балабанов Василь, Коваленко Ілля (4 курс), Іваненко Марта та Іваненко Марія  (2 курс) продемонстрували свою виконавську майстерність. У виконанні випускниці ОПП Сольний спів Марковської Катерини прозвучали відомі твори українських композиторів.

По завершенні концертної програми здобувачі 4 курсу коледжу продемонстрували у власному виконанні вокальні твори.

Завідувач кафедри академічного та естрадного вокалу висловила вдячність за організацію та проведення заходу.

04