Дистанційна творча зустріч зі студентами та викладачами в Кам'янському фаховому коледжі імені Мирослава Скорика

18 березня 2024 року відбулася дистанційна творча зустріч зі студентами та викладачами Кам’янського фахового музичного коледжу імені Мирослава Скорика, яку провели викладачі кафедри академічного та естрадного вокалу Факультету музичного мистецтва і хореографії Київського столичного університету імені Бориса Грінченка: доцентка кафедри, кандидат педагогічних наук Ю. Мережко, яка, власне, і виступила організатором проведення даного заходу, викладачі кафедри, PhD (доктори філософії) Ю. Савченко, О. Процишина та аспірантка спеціальності 011 «Освітні, педагогічні науки» Факультету музичного мистецтва і хореографії К. Татарко.

Метою зустрічі було ознайомлення присутніх з Університетом, Факультетом музичного мистецтва і хореографії та із діяльністю кафедри академічного та естрадного вокалу. Учасники дізналися про особливості, переваги навчання за освітньо-професійною програмою 025.00.02 Сольний спів першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти, отримали інформацію про вимоги до вступу, творчий конкурс і фахове випробування; ознайомилися з творчою, науковою діяльністю здобувачів Факультету музичного мистецтва і хореографії.

Кульмінацією заходу стало демонстрування відеозапису вокального ансамблю «Intrada», композиції за участю Світлани Тарабарової на пісню «Повертайся живим» (керівник Ю. Савченко). Відео ознайомило присутніх з такою формою роботи вокального ансамблю як відеокліп. Творча зустріч виявилася інформативною і залишила гарні враження у всіх учасників онлайн-заходу.

03182024_1.png

03182024_2.png