Здобувачка Катерина Ковальова на проєкті «Живе місто» АстудіЯ Київського університету імені Бориса Грінченка у випуску «ВОЛОНТЕРОМ МОЖЕ СТАТИ КОЖЕН»

10 лютого 2023 р. Ковальова Катерина, здобувачка другого (магістерського) рівня вищої освіти, взяла участь у  проєкті «Живе місто» АстудіЯ Київського університету імені Бориса Грінченка у випуску «ВОЛОНТЕРОМ МОЖЕ СТАТИ КОЖЕН».

Студентка розповіла про окупацію у рідному Херсоні, евакуацію Грузії, заняття музикою та волонтерську діяльність

Майстри проєкту: керівник НВМ «АстудіЯ» Мар'яна Ангелова та Михайло Андрєєв.

Автори проєкту: студенти факультету журналістики Університету Грінченка Дар'я Скирта, Владислав Нестеров та Владислав Скрипченко.

Посилання на перегляд:

Посилання на лірик-відео «Душі», роялті з якого йдуть на «Охматдит»:   • KOVANA - Душі (Official Lyric Video)