Творча зустріч зі вступниками у рамках проведення ІІІ Фестивалю-конкурсу вокального мистецтваVocal seasons

8 травня 2023 р. відбулась зустріч зі вступниками на освітньо-професійну програму «Сольний спів» на перший (бакалаврський) та другий (магістерський) рівні вищої освіти у рамках проведення ІІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу вокального мистецтва «Vocal seasons» Київського університету імені Бориса Грінченка.

Завідувач кафедри академічного та естрадного вокалу, кандидат мистецтвознавства, доцент Заверуха О.Л., старші викладачі кафедри Гмиріна С.В., Ланіна Т.О., викладачі кафедри: Гузь А.В., Процишина О.Ю., Точкова С.С. розповіли про переваги навчання на ОПП «Сольний спів» першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти.

Вступники дізнались про:

• високопрофесійний викладацький склад;
  • кваліфікацію, яку отримують здобувачі;
  • потужну концертно-виконавську складову підготовки вокаліста;
  • матеріально-технічне забезпечення освітнього процесу;
  • конкурсну діяльність здобувачів;
  • участь здобувачів у телевізійних вокальних проєктах;
  • колективи, які діють на кафедрі та їх діяльність;
  • наукову діяльність здобувачів;
  • вивчення дисциплін за ОПП «Сольний спів» першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти;
  • види практик, їх специфіку та бази проведення;
  • особливості вибіркових компонентів, спрямованих на посилення практичних умінь, навичок і знань;
  • можливості працевлаштування випускників;
  • талановитих випускників кафедри та їх діяльність;
  • проведення всеукраїнських і міжнародних майстер-класів видатними діячами в галузі освіти на мистецтва.

Вступники поділились своїми враженнями про ОПП «Сольний спів» першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти, високий рівень проведення Фестивалю-конкурсу вокального мистецтва «Vocal seasons» та задоволеність матеріально-технічної бази Київського університету імені Бориса Грінченка.