Творча зустріч з доцентом музики університету Леторно США Джимом Тейлором

Творча_зустріч_з_доцентом_музики_університету_Леторно_США_Джимом_Тейлором_1.jpg23 травня 2018 року у концертній залі Інституту мистецтв відбулася творча зустріч з Джимом Тейлоромдиригентом, композитором, доцентом музики університету Леторно (США). Уродженець Техасу розповів присутнім викладачам та студентам про створення музичного факультету в університеті, де він працює, про підготовку хору під його орудою до виступу у Карнегі-хол (Нью-Йорк) наступного року, про свою дослідницьку діяльність, а саме пошук аутентичних пісень та публікацій про них.

За словами композитора, саме кембриджські пісні надихнули його на створення музичних творів крупної форми, один з яких було вперше представлено в Україні. Усі присутні отримали запрошення на концерт симфонічного оркестру під орудою Джима Тейлора. Грінченківці поставили маестро чимало запитань щодо виконавства та освіти в Америці, музичних вподобань сучасної американської молоді тощо. Забезпечував україно-американську комунікацію ініціатор та організатор зустрічі – диригент, старший викладач кафедри академічного та естрадного вокалу Тарас Миронюк.