Майстер-клас Ольги Фомічової, заслуженої артистки України, солістки Національної опери України

Фомічова_О.Є_Майстер-клас.jpg

11.04.2023 відбувся майстер-клас Ольги Фомічової, заслуженої артистки України, солістки Національної опери України на тему: «Засоби художньої виразності в процесі роботи над класичним вокальним репертуаром»

Ольга Фомічова - Лауреатка Всеукраїнського конкурсу «Нові імена України» (2001 р.), Міжнародного конкурсу «Мистецтво ХХІ ст.» (2004 р., Україна, Ворзель, Гран-Прі), Міжнародного конкурсу вокалістів «Алчевський – дебют» (2007 р., Україна, Харків, ІІ премія), Міжнародного конкурсу вокалістів ім. Ондіна Отта (2008 р., Словенія, Марібор, ІІІ премія), Міжнародного конкурсу вокалістів (2009 р., Італія, Алькамо, ІІІ премія), удостоєна диплому за краще виконання творів М. Лисенка на ІV Міжнародному музичному конкурсі ім. М. Лисенка (2007 р., Україна, Київ), премії «Migliore voce femminile» на ІV Міжнародному конкурсі «D’uchi d’Acquaviva» (2008 р., Італія, Атрі).

У Майстер-класі взяли участь здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти та випускники ОПП «Сольний спів»:

Лісайчук Ольга, здобувачка першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, 3 курс (клас доцента, заслуженого діяча мистецтв України Петрикової Оксани Петрівни, концертмейстер лауреат всеукраїнських і міжнародних конкурсів Кунаєва Олена Олександрівна).

Музика Клода Дебюссі, на слова Теодора Банвіля, романс «Nuit d'etoiles» («Зоряна ніч»)

Перекупенко Софія, здобувачка першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, 2 курс (клас професора, народного артиста України Тетері Віктора Михайловича, концертмейстер лауреат всеукраїнських і міжнародних конкурсів Балджи Юлія Анатоліївна).

Вольфганг Амадей Моцарт, Арія Сюзанни з опери «Весілля Фігаро»

Трофименко Юлія, здобувачка першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, 4 курс (клас доцента, заслуженого діяча мистецтв України Петрикової Оксани Петрівни, концертмейстер лауреат всеукраїнських і міжнародних конкурсів Кунаєва Олена Олександрівна).

Анатолій Кос-Анатольський, аріозо Галі з опери «Заграва»

Матюхіна Валентина, випускниця ОПП «Сольний спів» (клас старшого викладача Леотієвої Софії Леонідівни, концертмейстер лауреат всеукраїнських і міжнародних конкурсів Шепеленко  Ганна Борисівна)

Музика Григорія Майбороди, слова Дмитра Павличка «Полягли жита»

Россіхіна Марина, випускниця ОПП «Сольний спів», аспірантка Київського університету імені Бориса Грінченка, артистка хору Київського муніципального академічного театру опери і балету для дітей та юнацтва (клас старшого викладача, відмінника освіти України Яковенко Віри Григорівни, концертмейстер Антіпіна Ірина Василівна).

Костянтин Данькевич, Арія Варвари з опери «Богдан Хмельницький»

Глядачі Майстер-класу, які були присутні з різних закладів України отримали  досвід та поради в удосконаленні професійної майстерності.

Здобувачі та викладачі отримали виконавський досвід, професійні поради та настанови співачки Ольги Фомічової. Слухачі, які були присутніми на майстер-класу в онлайн-форматі – представники академічної та студентської спільнот різних ЗВО Києва, Кривого-Рогу, Харкова, Херсону.

Посилання на відео: