«Жовто-блакитне серце» у рамках соціального проєкту «З Києвом і для Києва»

IMG_20231129_140502_882.jpg

З 2014 року в Україні відзначається День гідності та свободи України, де вшановують пам’ять людей Революції Гідності (2013р.) та Помаранчевої революції (2004р.), які захищали демократичні цінності, права та свобод громадянина, національних інтересів нашої держави. Сьогодні країна переживає страшні часи, де українці виборють право на своє існування. 24.11.2023 року на Факультеті музичного мистецтва і хореографії відбулась концертна програма «Жовто-блакитне серце» у рамках соціального проєкту «З Києвом і для  Києва», присвячений Дню гідності та свободи України. У заході брали участь здобувачі освітніх програм «Сольний спів» та «Хореографія» першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти.

Ведучим концерту був штучний інтелект, який розповідав про українців їх відношення до країни, життя, кохання та родини.

Автор ідеї та режисер заходу – Дмитро Лєвіт, канд.ф.н., доцент кафедри академічного та естрадного вокалу.

Сценарист заходу – Артем Воротніков, здобувач 2 курсу освітньо-професійної програми «Інструментальне мистецтво».

У концертній програмі прозвучали твори популярних виконавців та авторські композиції студентів, які були написані в період від початку повномасштабної війни в Україні:

• муз. А. Пивоварова, вірші П. Тичини «Там у тополі». У виконанні Романа Клюби, Анастасії Грищенко, Михайла Пособілова,здобувачів першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти, ОПП «Сольний спів» (клас старшого викладача кафедри академічного та естрадного вокалуГмиріної С.В.) спільно з учасниками хореографічного колективу «Либідь», здобувачів 1 та 2 курсів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, ОПП «Хореографія» (художній керівник ).
  • муз. О. Селіванова, сл. І. Коваленко «Я в житі спав» у виконанні Михайла Пособілова здобувача другого (магістерського) рівня вищої освіти, ОПП «Сольний спів» (клас старшого викладача кафедри академічного та естрадного вокалуГмиріної С.В.)
  • українська народна пісня обробці П. Шепети «Ой, вербо, вербо» у виконанні Анастасії Грищенко, здобувачки другого (магістерського) рівня вищої освіти, ОПП «Сольний спів» (клас старшого викладача кафедри академічного та естрадного вокалу, Гмиріної С.В.);
  • муз. та сл. Л. Турко «Багатогранна любов» у виконанні авторки пісні Людмили Турко, здобувачки другого (магістерського) рівня вищої освіти, ОПП «Сольний спів» (клас старшого викладача кафедри академічного та естрадного вокалу, Гмиріної С.В.);
  • Хореографічна композиція «На сивих теренах Дніпра» хореографічного колективу «Либідь» (керівники-постановники - викладача кафедри хореографі Калієвський К.В. та доцент кафедри хореографії, заслужена артистка України Синєок В.А.);
  • муз. та сл. Р. Клюби «Балада про любов» у виконанні автора пісні Романа Клюби, здобувача першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, ОПП «Сольний спів» (клас старшого викладача кафедри академічного та естрадного вокалу, Гмиріної С.В.);
  • муз. Н. Каменських, О. Потапенка, В. Алхутова, сл. О. Потапенка «Сяйво» у виконанні Анни Корнілевської здобувачки першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, ОПП «Сольний спів» (клас старшого викладача кафедри академічного та естрадного вокалу, Ланіної Т.О.);
  • муз. та сл. В. Андрійчак «Плаче Україна» у виконанні автора пісні Вікторії Андрійчак, здобувачки першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, ОПП «Сольний спів» (клас старшого викладача кафедри академічного та естрадного вокалу, Гмиріної С.В.);
  • муз. та сл.: А. Прудіус, А. Кочетової, І. Клименка «Люди». У виконанні Марії Логвиненко здобувачки другого (магістерського) рівня вищої освіти, ОПП «Сольний спів» (клас старшого викладача кафедри академічного та естрадного вокалу, Ланіної Т.О.) разом з учасниками хореографічного колективу «Либідь», здобувачів 1 та 2 курсів першого рівня вищої освіти, освітньо-професійної програми «Хореографія»;
  • муз. О. Гаркавий, сл. І. Струцюк «Нас весна не там зустріла» у виконанні Катерини Ковальової, здобувачки другого (магістерського) рівня вищої освіти, ОПП «Сольний спів» (клас старшого викладача кафедри академічного та естрадного вокалу, Гмиріної С.В.;
  • муз. та сл. Ю. Борозненко «Живи» у виконанні Олександри Кузнєцової здобувачи першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, ОПП «Сольний спів» (клас старшого викладача кафедри академічного та естрадного вокалу, Ланіної Т.О.);
  • сл. А. Пивоварова, муз. А. Пивоварова, Д. Соколова, М. Шкуропат «Маніфест». У виконанні Романа Стукало, ОПП «Сольний спів» (клас викладача кафедри академічного та естрадного вокалу, Точкової С.С.) разом із учасниками хореографічного колективу «Либідь», здобувачів 1 та 2 курсів першого рівня вищої освіти, освітньо-професійної програми «Хореографія».

Концерт «Жовто-блакитне серце» справив велике враження на слухачів, які відчули гордість за свою країну, традиції, досягнення українського народу та культуру, а також за талановитих співаків  концертної програми.

SDG 11 min