Музичний антракт до Дня української писемності та мови

395422793 813885117200143 1046147527482302742 n

25.10.2023 відбувся мистецький проєкт «Музичний антракт» Факультету музичного мистецтва і хореографії присвячений Дню української писемності та мови, організований Оленою Заверухою, кандидатом мистецтвознавства, доцентом, завідувачем кафедри академічного та естрадного вокалу.

У концертній програмі прозвучали твори:

1. Т. Кравцов «В тиші алей» із циклу «Хорові акварелі» у виконанні «Народного художнього колективу» студентського хору «Brevis», художній керівник Олена Заверуха, кандидат мистецтвознавства, доцент, завідувач кафедри академічного та естрадного вокалу.
  2. М. Леонтович «За городом качки пливуть» у виконанні «Народного художнього колективу» студентського хору «Brevis», художній керівник Олена Заверуха, кандидат мистецтвознавства, доцент, завідувач кафедри академічного та естрадного вокалу;
  3. Вірші Т. Шевченка, муз. А. Пивоварова, аранжування В. Ткачук. «Думи мої» у виконанні ансамблю бандуристів «Вишневий цвіт», художній керівник Олена Рубан, викладач кафедри інструментально-виконавської майстерності;
  4. Українська народна пісня в обробці С. Людкевича «Ой співаночки мої» у виконанні Юлії Трофименко, лауреата всеукраїнських та міжнародних конкурсів, здобувача другого (магістерського) рівня освіти (клас доцента Петрикової О.П.), Оксани Петрикової, заслуженого діяча мистецтв України доцента, доцента кафедри академічного та естрадного вокалу, концертмейстера – Олени Кунаєвої, партія сопілки – Сергій Цимбал, старший викладач кафедри інструментально-виконавської майстерності.

Ведуча: Катерина Мельник, здобувач першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

Звукорежисер: Микита Коновалов, працівник Факультету музичного мистецтва і хореографії, аспірант.