СОЛЬНИЙ КОНЦЕРТ В РАМКАХ МАГІСТЕРСЬКОГО МИСТЕЦЬКОГО ПРОЄКТУ "ОБРАНІ МИСТЕЦТВОМ СПІВУ" Тетяна Куля у концертній програмі "ОСПІВАНА Й ПРЕКРАСНА"

171201 1171202 2171203 3

17.12.2020 року у Малому залі Київського Театру на Подолі в рамках магістерського мистецького проєкту «Обрані мистецтвом співу» відбувся сольний концерт Тетяни Кулі «Оспівана й прекрасна».

Проєкт був створений з метою допомогти студентам спеціальності «Музичне мистецтво» (Сольний спів) удосконалити якість виконавської майстерності та створити власний мистецький продукт, що у перспективі має бути затребуваним та потенційно успішним. Достойно представила цьогорічний проєкт «Обрані мистецтвом співу» студентка VI курсу Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка Тетяна Куля (клас Петрикової О.П.). В результаті професійних настанов, постійної підтримки свого викладача та творчого наставника, а також за допомогою власного навчального досвіду і досліджень, репрезентантка спробувала віднайти своє власне унікальне звучання, яскравим емоційним аспектом.
До концертної програми увійшли відомі сучасні та ретро композиції, що зазвучали по-новому завдяки стильним авторським аранжуванням професора кафедри інструментально-виконавської майстерності, заслуженого діяча мистецтв України Тимура Полянського. Беззаперечною перлиною стали дуети, що народилися і прозвучали як результат плідної співпраці із заслуженим діячем мистецтв України Оксаною Петриковою. Мистецький проєкт «Обрані мистецтвом співу» прийшли підтримати випускники Інституту мистецтв, а нині викладачі: кафедри академічного та естрадного вокалу Валерій Мирошниченко та кафедри хореографії АннаЄліна. Відеоверсію концерту розміщено на каналі кафедри академічного та естрадного вокалу відеохостингу You Tube.

Для перегляду переходьте за посиланням:
v=kJAnxmSNM8Q&feature=share&fbclid=IwA

R3M0njg8IyOAEknDLQAfaXU4rBGzBPid5bp_pcW8-d2i3atGm9hQFQw4MU