Сольний концерт Маріам Левчишиної  «Вокальні пристрасті»

232001232002

30.11.2020 року у Концертній залі Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка в рамках магістерського мистецького проєкту «Обрані мистецтвом співу» відбувся сольний концерт Маріам Левчишиної  «Вокальні пристрасті».

Проєкт покликаний допомогти студентам спеціальності «Музичне мистецтво» (Сольний спів) удосконалити якість виконавської майстерності та створити власний мистецький продукт, що у перспективі має бути затребуваним.
        Репрезентанткою проєкту «Обрані мистецтвом співу» стала студентка VI курсу Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка Маріам Левчишина (клас Петрикової О.П.). Завдяки спільній та наполегливій роботі зі своїм викладачем і творчим наставником, а також через призму власних відчуттів, що викликані переживанням глибинних інсайтів, молода співачка спробувала віднайти своє унікальне звучання.

Мистецький проєкт «Обрані мистецтвом співу» на рідній сцені прийшов підтримати студент Інституту мистецтв V курсу Вадим Поліщук, (клас МакаровоїЕ.В.), взявши участь у виконанні зворушливого дуету.

Переконлива емоційна сила і врівноваженість, хвилююче і натхненне виконання відомих класичних вокальних творів у вишуканому фортепіанному супроводі провідного концертмейстера кафедри Олени Кунаєвої допомогли  слухачам отримати приємні емоції та творче задоволення.

Концерт розміщено на відеохостингу You Tube. Для перегляду переходьте за посиланням:

Висловлюємо велику вдячність за неоціненну допомогу усім, хто долучився до нашого проєкту!

Автор проєкту – Маріам Левчишина

Відеозабезпечення  – Тимур Полянський, Тетяна Мінцаєва

Звукорежисер – Тимур Полянський

Графічний дизайнер – Марія Левчишина

Соліст – вокаліст – Вадим Поліщук

Соліст – інструменталіст (партія фортепіано) – Олена Кунаєва

Координатор проєкту – завідувач кафедри академічного та естрадного вокалу, кандидат педагогічних наук Юлія Мережко.

Режисер проєкту – заслужений діяч мистецтв України, доцент кафедри академічного та естрадного вокалу Оксана Петрикова.

232003