Авторська концертна програма «Напівзабуте знову мріє»

Афиша Оксаны 2020 0

Авторська концертна програма «Напівзабуте знову мріє»

у рамках проєктів «З Києвом і для Києва» та

«Музичні зустрічі в музеї Косенка»

12.03.2020 р. 19:00

Меморіальний музей-квартира В.С. Косенка,

м. Київ, вул. Михайла Коцюбинського, 9, кв. 4.

Навпівзабуте знову мріє…

Ці рядки з поезії Максима Рильського надихнули на назву концертної програми, присвяченій весні, жінці і щастю, яке особливо  личить всій прекрасній половині людства!

У виконанні доцента кафедри академічного та естрадного вокалу, заслуженого діяча мистецтв України Оксани Петрикової проникливо і особисто прозвучали найромантичніші,  найяскравіші і найвідоміші, найулюбленіші старовинні і сучасні романси «Ой ти, дівчино, з горіха зерня» Анатолія Кос-Анатольського, «Цвітуть бузки», «Між нами спалено мости» Олександра Білаша, Ігоря Шамо та ін.

Партія фортепіано – лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів  Олена Кунаєва.

Спеціальний гість програми – викладач кафедри інструментально-виконавської майстерності, лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів Станіслав Гумінюк.

Свято вокального мистецтва відвідали кияни, студенти та викладачі Інституту мистецтв, шанувальники камерної музики.

Вела концерт студентка 5-го курсу Тетяна Куля.

Автор та режисер – постановник проєкту – заслужений діяч мистецтв України, доцент, доцент кафедри академічного та естрадного вокалу Петрикова О.П.