НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕТАП МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ УЧНІВСЬКИХ КОМП’ЮТЕРНИХ ПРОЕКТІВ INFOMATRIX 2019 !!!

Fotoram.io

20-22 лютого 2019 року в Києві відбувся Х Національний етап міжнародного конкурсу комп’ютерних проектів INFOMATRIX 2019 !!! Цього року у складі журі, що оцінювало проекти з анімації та комп’ютерного мистецтва учнів з усієї України, були представники кафедри дизайну Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка – завідувач кафедри Кравченко Наталія Іванівна, старший викладач Волгін Юрій Євгенович і викладач Герасименко Ярослав Анатолійович.

Україна з 2009 р. виступає повноправною країною-учасницею Міжнародного конкурсу INFOMATRIX http://infomatrix.ro/. Фінал конкурсу проходив у вигляді відкритого електронного показу і постерного захисту авторських проектів. Талановиті сьогоднішні школярі, а завтра – майбутні абітурієнти, набували досвіду представляти свою роботу широкому загалу. У Конкурсі взяли участь учні 6-11 класів закладів загальної середньої, професійно-технічної та позашкільної освіти віком до 18 років. За підсумками національного етапу три кращих учнівських проекти отримали право представляти Україну у фіналі Міжнародного конкурсу INFOMATRIX 2019, який відбудеться у квітні 2019 року у м. Бухарест, Румунія. Бажаємо їм успіху !!!