Відбувся майстер-клас народного артиста України, професора кафедри академічного та естрадного вокалу - Віктора Михайловича Тетері.

898989898989

11 жовтня в Чернігівському музичному коледжі імені Левка Ревуцького відбувся майстер-клас народного артиста України, професора кафедри академічного та естрадного вокалу - Віктора Михайловича Тетері. Тема майстер-класу: «Дихання як основа вокального мистецтва». У ньому взяли участь студенти коледжу. Концертмейстер: Каблова Тетяна Борисівна – завідувач кафедри інструментально-виконавської майстерності, доцент.

Також у м. Чернігові професор кафедри -Тетеря Віктор Михайлович взяв участь в Другій Міжнародній науково-практичній конференції «Конкурентоспроможність вищої освіти України в умовах інформаційного суспільства». На конференції обговорювалися важливі питання сучасних підходів до освітнього процесу.