«Одвічна мелодія» (22.04.2019)

59  2204

22 квітня 2019 року в актовій залі Інститут мистецтв Київського Університету імені Бориса Грінченка був представлений мистецький проект кафедри академічного та естрадного вокалу «Одвічна мелодія 4». Захід відбувся у рамках проекту «Мала філармонія».

Четверта концертна програма циклу була присвячена яскравому і різноманітному музичному світу навколо нас – складовому елементу творчості великих майстрів вокального мистецтва: SMarchesi, Р. Леонкавалло, Г. Майбороди, К. Данькевича, М. Лисенка, П. Майбороди, Б. Фільц, В. Косенка, Б. Лятошинського, Д. Павличка, П. Батюка, Я. Степового.  У натхненному виконанні студенти спеціальності «Музичне мистецтво» та «Музичне мистецтво» (Сольний спів): Валентина Матюхіна, Дарина Солонина, Яна Троценко, Юлія Іщук, Марія Даценко, Вікторія Василець, Володимир Северин, Марія Скуратовська, Руслана Компанець, Анастасія Іващенко, Поліна Теслюк, Альона Вітер, Аліна Кузьменко  класу викладача кафедри академічного та естрадного вокалу Киченко Т.О., старших викладачів Яковенко В.Г., Леонтієвої С.Л., Макарової Е.В., Кацалап О.В., доцента Тетері В.М. виконали вокальні твори: арія Чатертона з опери «Чатертон»,  дует «Тихо над річкою»,  пісня «Черевички» з опери «Чорноморці»,  пісні та романси: «Posa la mano sul mio core»,  «Ненаписаний лист», «Запливай же роженько весела..»,  «Весна» «Спинюся я і довго буду слухать», українські народні пісні: «Утоптала стежечку», «Ой, у полі тихий вітер віє», «Баламуте»,  «Глибока кирлиця»  у супроводі ведучих концертмейстерів кафедри Ірини Антипіної, Ганни Шепеленко, Наталії Охріменко, Наталії Юдзіонок, Дениса Бочарова та Тетяни Каблової.

Ведучою заходу була студентка 2-го курсу Олена Солоненко.

Свято вокального мистецтва відвідали студенти та викладачі Інституту мистецтв.

Режисер проекту – кандидат філософських наук, доцент кафедри Денис Дикий.

Куратор проекту – заслужений діяч мистецтв України, доцент кафедри Оксана Петрикова.

Керівник проекту – завідувач кафедри академічного та естрадного вокалу, кандидат педагогічних наук Ю. В. Мережко.