Конкурс "Нове обличчя" (29-31.03.2019 р.).

З 29 по 31 березня 2019 р у місті Київ відбувся II Всеукраїнський конкурс вокалістів та виконавців на струнних та народних інструментах « Нове обличчя». Організаторами таспівзасновниками конкурсу були Заслужені артистки України АННА НУЖА та МАРІЯ ЛІПІНСЬКА. Конкурс проводився за сприяння Всеукраїнської громадської організаціїСПІЛКА МУЗИКАНТІВ УКРАЇНИ”.   У конкурсі брали участь виконавці різних вікових категорійсеред них: учні початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів,середніх спеціалізованих музичних шкіл-інтернатівстудій педагогічної практики при вищих мистецьких навчальних закладах І-ІІ рівнів акредитаціїстуденти вищихмистецьких навчальних закладів І-ІІ та ІІІ-ІV рівнів акредитаціївокалісти-аматори приватної форми навчанняпредставники народного напрямку-вокалісти таінструменталісти.

До складу журі входили провідні митці - Заслужені артисти України Марія ЛіпінськаІванна Пліш та Ігор Іщак.

У програмі учасників прозвучали твори А.СкарлаттіГ.ГенделяК.ГлюкаЙ.СБахаВ.А.МоцартаДж.ВердіДж ПучініГ.МайбородиК.СтеценкаА.Кос-Анатольського та ін.

Студентки Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка Анастасія Іващенко та Юлія Іщук ( клас викладача академічного та естрадного вокалуКиченко Тетяни Олександрівниконцертмейстер Юдзіонок Наталія Михайлівна), гідно представили наш університет та здобули дипломилауреатів 3 ступеня у номінації "Академічний вокал" (старша вікова категорія).

Журі конкурсу зазначилощо декілька кращіх конкурсантів отримають можливість виступити із засновниками конкурсу в Національному Будинку Органної та камерноїмузики України.

0101 copy_copy 0202