2 березня 2019 р. у Будинку вчених НАН України у рамках проекту «Світова класика українською» відбувся концерт вокальної камерної музики Франц Шуберт «Зимова подорож»

89 copy_copy_copy

2 березня 2019 р. у Будинку вчених НАН України у рамках проекту  «Світова класика українською» відбувся концерт вокальної камерної музики Франц Шуберт «Зимова подорож».

Вітальня Будинку вчених НАН України приймала слухачів-шанувальників вокального камерного жанру. 24 пісні з циклу Франца Шуберта «Зимова подорож»вперше прозвучали українською мовою у перекладі Юлії Гершунської. Вокальний цикл «Зимова подорож» розглядають як цілісний монолог головного героя, який мандрує світом і закінчує свою подорож зустріччю із музикантом – мандрівним лірником.

Приємно, що у проекті взяли участь заслужений діяч мистецтв України, доцент кафедри академічного та естрадного вокалу Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка  Оксана Петрикова та студентка IV курсу спеціальності "Музичне мистецтво" (Сольний спів)  Маріам Левчишина (клас Петрикової О.П.).