«День відкритих дверей кафедри академічного та естрадного вокалу»

0222

16 березня 2019 року кафедра академічного та естрадного вокалу Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка провела «День відкритих дверей» для майбутніх абітурієнтів. Захід був проведений за ініціативи завідувача кафедри академічного та естрадного вокалу, кандидата педагогічних наук Ю. В. Мережко, яка презентувала Київський університет імені Бориса Грінченка, розповіла про переваги навчання у виші, існуючи спеціальності Інституту мистецтв та умови вступу у 2019 році.

«Заздоровною піснею» І. Дунаєвського гостинно привітала гостей заходу Оксана Петрикова - заслужений діяч мистецтв України, доцент кафедри. Для майбутніх абітурієнтів було проведено фрагменти майстер-класів від провідних викладачів кафедри: Народного артиста України, професора Олега Марцинківського, старшого викладача Тетяни Ланіної, старшого викладача Дениса Дикого, які висвітлили специфіку підготовки артиста-вокаліста.

Концертну програму прикрасили вокальні виступи  студентів I-V курсів: Юлії Іщук, Анастасії Іщенко (клас викладача Тетяни Киченко), Катерини Ковальової та Натії Бугрідзе (клас старшого викладача Світлани Гмиріної), Валерія Мірошніченка (клас старшого викладача Тетяни Ланіної), Тетяни Кулі (клас доцента кафедри Оксани Петрикової).

У заході взяли участь і творчі колективи кафедри:  Театральна майстерня Інституту мистецтв (під керівництвом Дениса Дикого) та студентський вокальний ансамбль з партією бітбоксу Надима Бахшієва (під керівництвом доцента кафедри Олени Заверухи).  Родзинкою заходу був виступ запрошених гостей: Дитячого хору «Сузір'я» Київської дитячої музичної школи № 33 ім. В. Пухальського (худ. керівники: Ірина та Діана Жданові).

Ведучі заходу – Тетяна Куля та Валентин Корнійко.

Режисери: Дмитро Лєвіт, Тетяна Киченко.

Концертмейстери: Ірина Антипіна,  Наталія Юдзіонок, Максим Серженко.