майстер-клас Вікторії Лук'янець (21.12.18 р.).

033

21 грудня 2018 року у Концертній залі Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся майстер-клас народної артистки України, солістки Віденської опериВікторії Лук'янець. Знаменно, що в цей день Вікторія Іванівна отримала звання «Почесний професор Київського університету імені Бориса Грінченка» за вагомий особистий внесок у розвиток світового оперного мистецтва, активну громадянську позицію, плідну співпрацю з Університетом Грінченка у процесі підвищення фахової майстерності студентів спеціальності «Музичне мистецтво».

На честь Почесного професора хор студентів Інституту мистецтв Університету під керівництвом доц. кафедри академічного та естрадного вокалу Заверухи О.Л.виконав гімн «Гаудеамус».

Вже вдруге Вікторія Іванівна демонструвала свою викладацьку майстерність для студентів спеціальності «Музичне мистецтво», професійного спрямування«Сольний спів». У програмі майстер-класу взяли участь студентиІлларіонова Яна, Гринчук Катерина, Маріам Левчишина, Россіхіна Марина класів викладачів кафедри академічного та естрадного вокалу Макарової Е.В., Яковенко В.Г., Петрикової О.П., Тетері В.М. та провідні концертмейстери Охріменко Н.О., Антіпіна І.В., Кунаєва О.О., Каблова Т.Б.

На концерті були присутні студенти, викладачі та керівництво Інституту мистецтв та Університетського коледжу.

У натхненному виконанні прозвучали класичні та сучасні вокальні твори, обробки українських народних пісень. Учасники майстер-класу продемонстрували високий професійний рівень виконавської майстерності і отримали захоплені овації від слухачів та найвищу оцінку Почесного професора Вікторії Лук'янець. Вела програму майстер-класу заступник директора з науково-педагогічної та творчої роботи Кондратенко Г.Г. Зі словами вдячності виступили директор Інституту мистецтв Бацак К.Ю. та завідувач кафедри академічного та естрадного вокалу Мережко Ю.В.