Концерт «Одвічна мелодія 2» в рамках проекту «Мала філармонія» (23.04.18)

DSCN0051-min

23 квітня 2018 року у Концертній залі Інституту мистецтв в рамках проекту «Мала філармонія» відбувся концерт «Одвічна мелодія 2», підготовлений викладачами та студентами Інституту мистецтв.

Слухачі мали нагоду послухати вокальну музику українських та європейських композиторів: Дж. Верді, Дж. Россіні, Ж. Оффенбаха, А. Понк’єллі, П. Чайковського, О. Аляб'єва, В. Косенка, Г. Майбороди, Н. Шульмана, Ю. Мейтуса, В. Заремби.

Твори прозвучали у виконанні студентів Єлизавети Крашеннікової, Вікторії Бабійчук, Сергія Панасюка, Валентини Матюхіної, Андрія Бондаренка, Марії Россіхіної, Дар'ї Баглай, Яни Ілларіонової, Юлії Іщук, Богдана Карпука, Катерини Марковської, Артема Бабіна. Виконавці готували концертні номери у класах своїх викладачів, доцентів Петрикової О. П., Тетері В. М., старших викладачів Леонтієвої С. Л., Макарової Е. В., Яковенко В. Г., викладача Киченко Т. О.

Як завжди, яскраво та натхненно підтримували вокалістів концертмейстери, лауреати всеукраїнських та міжнародних конкурсів Ірина Антіпіна, Наталія Охріменко, Ганна Шепеленко, Тетяна Каблова,  Наталія Юдзіонок, Юлія Балджи.

Ведучими концертної програми були студенти ІІІ та VI курсів Тетяна Куля та Володимир Соболь.

Режисер концерту – кандидат філософських наук, доцент кафедри Дмитро Лєвіт. Асистент режисера студентка ІІІ курсу Маріам Левчишина.

Куратори проекту – канд. пед. наук, доцент кафедри, завідувач кафедри Юлія Мережко та заслужений артист України, доцент кафедри Віктор Тетеря.

DSCN0004-min