Дякуємо старшому викладачу Леонтієвій С. Л. за сумлінну працю, значний внесок у розвиток та творче виховання молоді

89898 copy_copy_copy_copy

12.03.2018 р. вручена Подяка старшому викладачу Леонтієвій Софії Леонідівні

12 березня 2018 року старший викладач кафедри академічного та естрадного вокалу Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка Леонтієва Софія Леонідівна була нагороджена Подякою Департаменту освіти і науки, молоді та спорту, виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) за вагомі трудові здобутки і високі досягнення у виконанні завдань та з нагоди святкування Міжнародного жіночого дня – 8 березня.

Дякуємо старшому викладачу Леонтієвій С. Л. за сумлінну працю, значний внесок у розвиток та творче виховання молоді. Бажаємо незгасаючого натхнення в роботі та успіхів у втіленні креативних ідей!

З повагою, кафедра академічного та естрадного вокалу.